The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
LED стопове на S40 ремотират ли се ?

#1
Lightbulb 
Здравейте колеги. Колата е Volvo S40 2.0d 2008 година. Дилемата ми е следната. При положение, че лед лампите в стопа ми светят (единият е ОК, другият премигва от време на време и спира да свети) дали има някой, който се е сблъсквал с този проблем и е успял да го разреши ? Тъй като бях на едно място и не успяха да ми помогнат (буксата също е наред, казаха, че може да е нещо от платката във стопа и до там). Четох по чужди форуми, че направо купуват нови, но нали все пак сме в България, па някой може да ги лекува Smile . Очаквам някой с моя проблем да ме светне дали съм за нов или има някой сервиз, който ще ми помогне в София, може и Стара Загора.
Reply

#2
Това не знам дали си го гледал, но може да ти помогне.
Reply

#3
За съжаление не виждам нищо, така, че ако може да пратиш пак предполагам клипа или снимката ще бъда благодарен.
Reply

#4
(10-03-2019, 05:15 PM)mikomanolov Wrote: За съжаление не виждам нищо, така, че ако може да пратиш пак предполагам клипа или снимката ще бъда благодарен.

Цъкни върху думата "Това"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)