The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
теч от предно стъкло

#1
Здравейте колеги,
Имам  проблем със теч от предното стъкло,влиза по 1 капка вода през горната част на стъклото(където са уплътненията) когато вали дъжд и колата се кара.Когато не се кара не тече.Стъклото е здраво!
Става въпрос за XC 60 2011г.
Reply

#2
Колега, имам почти същия проблем, но по-сериозен от твоя. Тече при дъжд, и на място и в движение!
Справи ли се с твоя проблем и как?
Reply

#3
Имах същия проблем. Свързаха ме с едно момче, което срещу 70 лева го оправи. При мен е лепено стъклото, няма уплътнения. Изряза, премахна старото лепило и сложи ново.
V70 2008.
Volvo V70 2.5 T, 2008
Reply

#4
Стъклото се е разлепило най-вероятно. Трябва да се свали изчиати старото лепило  да се сложи отново.
Reply

#5
Здравейте колега , имах същия проблем и малко усложнения покрай него . Разлепило ти се е стъклото , трябва да се отлепи и залепи на ново .
Reply

#6
Да попитам и аз ,понеже имам също ХС 60 2011 и същият проблем,дали трябва нещо специфично като сервиз да се търси или навсякъде където правят автомобилни стъкла може да се направи това с залепянето наново?
Reply

#7
Отлепяне, повторно залепяне при автомобилен стъклар-надявам се че проблема ми е решен. Предстои да проверя при следващия дъжд Smile Явно това си е някакъв фабричен кусур.
Reply

#8
И при мен го има същото. Volvo V50, 2011 година. Предното стъкло, в горния край е разлепено и се стичат капчици вода лекичко.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)