The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Внимание!

#11
Аз не съм видял някой тук да е писал, че е доволен от МП като цяло. Просто Ignat40 си е навил на пръста, че МП се защитава и това е...
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#12
Нека не обръщаме и тази тема в за и против МП.
Reply

#13
iliya.georgiev Wrote:Привет,

Моля, колегите, на които им предстои да закупят XC70 да бъдат внимателни с тази обява:

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11538030030123257&slink=8j8jvv">https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8j8jvv</a><!-- m -->

В сервизната история на автомобила на 54000км има следните ремонти:

Нов преден капак
Нова броня
Нови радиатори
Нови Решетки
Нови фарове
Нови Халогени
Изправяне на ляв рог
изправяне на десен рог
изправяне на междурогова греда.

По всичко изглежда, че автомобила е претърпял челен удар, но човекът спестява тези факти по телефона, а цената никак не е малка.
Благодаря за информацията колега.
Reply

#14
(10-22-2018, 10:34 AM)WINERGY Wrote: С риск да съм малко груб - незнам какъв човек трябва да си, за да си доволен от МП.

То само ремонтите да са... 2017-та и аз ги "залюбих".

(10-19-2018, 06:07 PM)iliya.georgiev Wrote: Привет,

Моля, колегите, на които им предстои да закупят XC70 да бъдат внимателни с тази обява:

<!-- m --><a class="postlink" href="https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?act=4&adv=11538030030123257&slink=8j8jvv">https://www.mobile.bg/pcgi/mobile.cgi?a ... ink=8j8jvv</a><!-- m -->

В сервизната история на автомобила на 54000км има следните ремонти:

Нов преден капак
Нова броня
Нови радиатори
Нови Решетки
Нови фарове
Нови Халогени
Изправяне на ляв рог
изправяне на десен рог
изправяне на междурогова греда.

По всичко изглежда, че автомобила е претърпял челен удар, но човекът спестява тези факти по телефона, а цената никак не е малка.

Изглежда автоджамбазинът чете в този форум - обявата е премахната. Или някой я е докладвал в сайта.
Reply

#15
Или колата е продадена... Huh
Reply

#16
(10-23-2018, 01:02 PM)iasku Wrote: Нека не обръщаме и тази тема в за и против МП.

Частичен оф топик.

Карам кола почти ежедневно от 1988-ма или 1989-та година. От тогава досега съм доволен от ... мисля че са 6 човека, които са работили по автомобилите ми.
Тези, които са работили в началото добре, а после системно зле - няма какво да ги броя. Случва се веднъж човек да оплеска нещата, но два пъти подред за мен си е признак че рекламната кампания на стараенето е минала.
Нека не се огорчават от постовете ми тези, които са доволни от МП. Ако си позволех оф-топика да опиша други свои преживявания с други автосервизи и мотньори, би станало ясно, че с МП проблема ми не е особено голям.
Това обаче няма да ме накара да премълчавам само за да не разочаровам някого.

Роман мога да напиша, и ако ме хванат бесните и конкретни имена от конкретни автосервизи бих посочил - кой какво е причинил на автомобилите, които съм карал.

Някои фрапиращи моменти:

 - Диагностик от фирмен сервиз не открива запушен жигльор. След това сам си търсих проблема и го открих.

 - Автомонтьори от фирмен сервиз "забравят" да монтират една пружина за 1,20 лв. На въпроса ми трябва ли да има и къде е - отговорът е "Не ти трябва такава пружина". Резултатът - второ сваляне на двигател и скоростна кутия по-малко от месец първото. Платих си второто на пълната му цена. Поставих си сам пружината и до продажбата на колата (след 3-4 години) не съм имал същия проблем.

 - Подмяна на накладки с напълно износени. Зная го с 800% сигурност, защото лично свалих, дадох за наковаване на феродото и сложих обратно четирите предни накладки. Когато беше изплюта гумичка на спирачен цилиндър и останах без спирачки от съответното колело свалих изтъркани до нула накладки С ЛЕПЕНО феродо. А аз сложих накладки с нитове.

Има моменти когато бяс ме хваща на автомонтьори, особено като тия от последния пример, защото за парите, които ще спечелят от моите две накладки аз можех човек да убия, ако изплюването на гумичката не беше станало на стенда за спирачки, а например в аварийна ситуация. И тогава не бих могъл да докажа по никакъв начин че съм сменял съвестно накладките преди 2-3 месеца.

По преценка на модераторите нека мнението ми бъде изтрито ако така преценят. Не можах да се въздържа, но поне написах само 3 случая. Без да се замислям мога да разкажа поне още 30 подобни.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)