Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Инсталиране на фарове за мъгла (халогенки) на XC60
Родом съм от малко крайдунавско градче.
Живея и работя в друго малко крайдунавско градче.
И в двете често мъглите се задържат по седмица и не виждаме слънчев лъч.
Настоящото ми Волво няма фарове за мъгла (халогенки). Възможно ли е да се инсталират допълнително? Дали трябва да се преправя по-значително електрическата уредба на автомобила и после Ники Доб да му бае против уроки?
На старите коли имах такива фарове и в условия на ограничена видимост са безценни! 

Huh
[Изображение: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png]
ex FIAT Bravo 1,6 103 hp 1997
ex Volvo V50 2.0D 136 hp 2005
---
Kawasaki ZL600B Eliminator 600cc 61 hp 1995
---
ДА! На АЕЦ Белене!
Цитирай
Thanks given by:
Здравей! Също се интересувам от темата.Ако междувременно си научил нещо, сподели моля! Според по-запознати от мен ще трябва да се пипне нещо, за да "знае" колата ,че има халогени.
Цитирай
Thanks given by:
Все още нищо не съм предприел по въпроса. По принцип не съм фен на побългаряването. Мисля, че ще си карам така, без предни фарове за мъгла.
Трябва да се инсталира бутон за включване и изключване на светлините за мъгла, да се окабелява, да се бърника в софтуера... Не е нещо, с което бих тръгнал да се занимавам.
[Изображение: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png]
ex FIAT Bravo 1,6 103 hp 1997
ex Volvo V50 2.0D 136 hp 2005
---
Kawasaki ZL600B Eliminator 600cc 61 hp 1995
---
ДА! На АЕЦ Белене!
Цитирай
Thanks given by:
Трябва да се смени модула от който се включват фаровете с такъв имащ бутон за включване на фарове за мъгла.
Необходимо е препрограмиране на същия.
Ако няма инсталирани кабели към лампите трябва да се монтират. Трябва също и релето/high-side switch да се проверят монтирани ли са.
Цитирай
Thanks given by:
https://accessories.volvocars.com/en-ca/...90928/2010

Гледайки инструкцията за инсталация, кабелите към лампите трябва да са монтирани.

Прикачени файлове
.pdf   instruction_VCC-331928-1(1).pdf (Размер: 716.38 KB / Сваляния: 5)
Цитирай
Thanks given by:
Май наистина не изглежда толкова просто, колкото изглежда на пръв поглед. Благодаря за отзивите!
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)