The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
The Final Countdown .. за Пловдивската среща на 14.10.07

#31
Пишете и мене!!

А на Веско сьм му обещал тест-драйв!!

П.П
Имам 4 свободни места в колата- за волво фенове!!!
Reply

#32
Пишете и мене!!

А на Веско сьм му обещал тест-драйв!!

П.П
Имам 4 свободни места в колата- за волво фенове!!!
Reply

#33
ВЕСКО НИЕ С КРАЛИЦАТА СМЕ СЪГЛАСН НА ВСИЧКО КАКВОТО ПРЕДЛОЖИТЕ
ПРЕДИ МИНУТКИ ЗВЪННАХ В ОФИСА НА НЕЙНО ВЕЛИЧЕСТВО И ТИХО И МИРНО И С УСИМВКА И ЦЕЛУВКА ЗА ЗАВЪРШЕК СЕ РАЗБРАХ МЕ ЧЕ ЩЕ МЕ ПОСЛЕДВА КАДЕТО Я ЗАВЕДА
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#34
ВЕСКО НИЕ С КРАЛИЦАТА СМЕ СЪГЛАСН НА ВСИЧКО КАКВОТО ПРЕДЛОЖИТЕ
ПРЕДИ МИНУТКИ ЗВЪННАХ В ОФИСА НА НЕЙНО ВЕЛИЧЕСТВО И ТИХО И МИРНО И С УСИМВКА И ЦЕЛУВКА ЗА ЗАВЪРШЕК СЕ РАЗБРАХ МЕ ЧЕ ЩЕ МЕ ПОСЛЕДВА КАДЕТО Я ЗАВЕДА
Ако пренебрегнете страха, вие изпускате психологическата спирачка - Аертон Сена
клубна карта № 00168
Reply

#35
и каква стана тя! нямаме 6 дена и хоп вече сменяме колата така ли ще действаме бе Willie????? :? Cry а ти шефке не щеш при мен така ли да го разбирам Cry всъшност това ли ще бъдат методите на новият УС :?:
мдааааааааа
но преглъщайки мъката ще кажа ИДВАМ ако ще и сам в колата. испуснах списъка с номерата но Вие си знаете бройката.
локалното на цариградско също става. където кажете - там! на мен ми е все едно.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#36
и каква стана тя! нямаме 6 дена и хоп вече сменяме колата така ли ще действаме бе Willie????? :? Cry а ти шефке не щеш при мен така ли да го разбирам Cry всъшност това ли ще бъдат методите на новият УС :?:
мдааааааааа
но преглъщайки мъката ще кажа ИДВАМ ако ще и сам в колата. испуснах списъка с номерата но Вие си знаете бройката.
локалното на цариградско също става. където кажете - там! на мен ми е все едно.
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

#37
Пишете ме и мен с едно място.
Що се отнася до central park бях там миналата събота и е някакъв ад, заради влакчето което са пуснали буквално нямаше грам място нито за кола, нито на заведението Cry . За неделя го дават да се оправи и да бъде леко облачно... Веско ако има нещо с което да помогна ми звънни, аз съм на работа до 18.00 часа всеки ден, но след това мога да се включа.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#38
Пишете ме и мен с едно място.
Що се отнася до central park бях там миналата събота и е някакъв ад, заради влакчето което са пуснали буквално нямаше грам място нито за кола, нито на заведението Cry . За неделя го дават да се оправи и да бъде леко облачно... Веско ако има нещо с което да помогна ми звънни, аз съм на работа до 18.00 часа всеки ден, но след това мога да се включа.
V 40 1.9tdi 95k.c. 1999г. D4192T2
Reply

#39
volvo_V40 Wrote:Пишете ме и мен с едно място.
Що се отнася до central park бях там миналата събота и е някакъв ад, заради влакчето което са пуснали буквално нямаше грам място нито за кола, нито на заведението Cry . За неделя го дават да се оправи и да бъде леко облачно... Веско ако има нещо с което да помогна ми звънни, аз съм на работа до 18.00 часа всеки ден, но след това мога да се включа.

Естествено, че ще те потърся!:-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#40
volvo_V40 Wrote:Пишете ме и мен с едно място.
Що се отнася до central park бях там миналата събота и е някакъв ад, заради влакчето което са пуснали буквално нямаше грам място нито за кола, нито на заведението Cry . За неделя го дават да се оправи и да бъде леко облачно... Веско ако има нещо с което да помогна ми звънни, аз съм на работа до 18.00 часа всеки ден, но след това мога да се включа.

Естествено, че ще те потърся!:-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)