The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Xc90 2006 Bcm 0133 грешка.

#1
Здравейте скоро закупих volvo ХС90 2006 година 2.4 185 коня.И имам  грешка BCM0133,  по прочетох от няколко  статии във форума и чичо Гугъл и малко ми стана ясно.

Код:BCM-0133Определение:Датчик на спирачното налягане. Неизправен сигнал
Причина:
  • Сензорът за налягане в хидравличния модулатор не работи.

  • Вътрешна повреда в модула за управление на спирачките (BCM).
Закачена беше на vida  и да попитам някой сблъсквал ли са е с този проблем, ако може помощ  със насоки от къде да  започнем. Благодаря ви предварително.
Reply

#2
От номер 10 на картинката. 
Reply

#3
(12-06-2019, 03:30 PM)Tisho Wrote: От номер 10 на картинката. 

Благодаря много когато го подменя ще пиша за резултата. Хубава вечер.
Reply

#4
(12-06-2019, 03:30 PM)Tisho Wrote: От номер 10 на картинката. 

Явно, на тези линковете им изтичат по време... Като не става по този начин може и с print-screen.  Cool
   

Преди да сменяте все пак е добре да се видят показанията на този датчик с VIDA.
Reply

#5
https://scontent.fsof4-1.fna.fbcdn.net/v...e=5E68292D       


надявам се от това да е проблема с тази грешка излезна отново и навярно понеделник ще подменя датчика който ми показа колегата.
Reply

#6
Та да напиша какво стана. Не е датчкик 10 от снимката а е 22 от снимката. Добре че не го купих 10 че си е цифричка. След подмяна на сензор 22 от снимката всичко се оправи и нямаше никакви други проблеми. Благодаря на колега за насоката. Успех
Reply

#7
и аз точно един датчик от тези 22-ри номер смених след "Anti-skid service required" и нещата заспаха

Sent using Tapatalk
бай Вълчо си харчи, но като за "малка ГАЗ-ка" не е толкова страшно, а и ти пълни душата на MAX ...до тук толкова - цък >> [Image: 942505.png]
V8 is the Soundtrack of my Life !!!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)