The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Покупка на xc90 3,2 бензин

#41
Според търговеца в МП имало цялата информация за автомобила,ма трябвало да се замъкна до Варна,ВИН-а по телефона не го дава.Нещо не ми се разкарва от Пловдив до Варна за тоз дето духа вънка ма сигурно ще се наложи.Ако не излезе читава ще се наложи една разходка до Швейцария или до Германия.Между другото се сетих че имам познат който вкарва коли от САЩ,дали ще си струва да се вкара кола от там?
Reply

#42
(02-19-2020, 06:44 PM)kaloian311 Wrote: Според търговеца в МП имало цялата информация за автомобила,ма трябвало да се замъкна до Варна,ВИН-а по телефона не го дава.Нещо не ми се разкарва от Пловдив до Варна за тоз дето духа вънка ма сигурно ще се наложи.Ако не излезе читава ще се наложи една разходка до Швейцария или до Германия.Между другото се сетих че имам познат който вкарва коли от САЩ,дали ще си струва да се вкара кола от там?
В МП ако не си собственик не дават инфо, а и те нямат връзка с други страни.
Инфо при тях можеш да получиш за коли продадени от тях.
Както каза колегата вземи ВИН-а(мисля че и само по него може да се разбере дали е била произведена за САЩ) влез в някой американски сайт и я провери.
https://www.autodna.com/ този не е хамериканск Wink
ex XC90
Reply

#43
И аз мисля, че колата е американка. Пък как се е озовала в Швейцария - божа работа Smile

Иначе в МП излиза история от други страни. Моята също е от Швейцария и всичко от книжката излиза в МП. От 0 км до сега.
Reply

#44
Аз като имам пълната история на моята това какво променя.Километрите са реални и ремонтите си вървят.При старите коли е неизбежно.Някой я продава,защото ресурса е изчерпан и ние си купуваме "нови" коли.Сега ще ремонтирам скоростната кутия за 4000 и цената на вложените пари започва да нараства значително.Ако ти харесва колата и си готов да я поддържаш за тази цена можеш да очакваш същото положение.С пари всичко се оправя.
Volvo XC90 3.2 
Reply

#45
какво и е на кутията?
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#46
Kriss,направо ми разби детските илюзии.Мислех че това е най-здравото волво и затова съм се насочил към него.Не че нещата не се оправят с пари,ма не е си работа да вземеш"нова"кола и да почнеш да ремонтираш и то с четири цифрена сума.Ако е удобно сподели какви бяха симптомите и какво казаха майсторите.
Reply

#47
(02-21-2020, 04:53 PM)kaloian311 Wrote: Kriss,направо ми разби детските илюзии.Мислех че това е най-здравото волво и затова съм се насочил към него.Не че нещата не се оправят с пари,ма не е си работа да вземеш"нова"кола и да почнеш да ремонтираш и то с четири цифрена сума.Ако е удобно сподели какви бяха симптомите и какво казаха майсторите.

Всяка кола без значение на марката може да ти ги разбие(някои и като нови)!
А при колити втора ръка риска е най-голям.
ex XC90
Reply

#48
(02-21-2020, 03:21 PM)iago Wrote: Дейба.. какво и е на кутията?

Какво да и е на кутията?
"Способни" механици които са пипали колата колкото да закърят нещата. Предишни собственици на които на им пука какво се случва,а важното е да върви там. Използване на некачествени части. Смяна на маслото на скоростната кутия с разни мулти-универсални масла без да се прави  промивка. Волво са особени коли или правиш нещата докрай както трябва, или се случват разни неща и се харчат едни пари постоянно.
99% от проблемите на автоматиците са несмяна маслото и прегряване.
I am not suffering from panic attacks, I enjoy them.
Reply

#49
Чечев, по принцип си прав. 6 степенният Айсин май се оказва никак не лоша кутия. Но въпреки това, нищо не е вечно, знаеш. Rolleyes
4.4.. there is no replacement for displacement!
Reply

#50
310000 реални километра обслужвна навреме всичко по книжка,но без кутията.Преизпълнила си е ресурса с оригиналното масло.Превключва с удар,приплъзва при ускорение и притриса на определени обороти.Дори акумулатора е оригиналния от 2007-ма и все още работи безотказно.За 15 000лв такава кола е невъзможна покупка без последващи ремонти.Иначе двигателя работи в заводските параметри и е наистина безпроблемен.
Volvo XC90 3.2 
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)