The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Бъдещ собственик на XC90 дизел

#1
Здравейте, от няколко месеца гледам въпросния автомобил и мисля да си взимам такъв. Четох доста теми и разбрах че като цяло са здрави, със сигурност ще е след 2006 година, 6 степенна кутия автомат 185hp (мисля че толкова бяха). Ще го взимам или от Германия или от Италия. Аз ще пътувам до там (и в двете държави имам приятели които ще са с мен и ще ме разкарват из автокъщите докато и харесам) имам няколко въпроса и не са:
Има разлика в цените и в двете държави от порядъка на 1000-2000 евро къде си заслужава повече да отида
Какво да гледам в конкретната държава за Германия ръждата а за Италия ?
Как да разбера дали скоростната кутия е сравнително здрава - да няма удари при рязко натискане на газта при пуснат педал на газта трябва ли да падат оборотите?
Четох и за някакви вихрови клапи ?
Трябва ли да пушат и ако пушат това голям проблем ли е?
Нещо друго по специфично при двигателя или турбо ?
Как да разбера дали 4х4 работи ? (Питам за това до момента никога ме съм карал 4х4)

Досега съм карал само ръчни кутии и може да имам странни въпроси
Ако се сетя още неща ще питам
Благодаря

Съжалявам за пунктуацията ама пиша от телефон и ми е страшно неудобно.
Reply

#2
Един съвет от мен,без тестер за изгорели газове в антифриза не тръгвай да оглеждаш и внимавай с Германците,че лъжат повече и от Турците по салоните в Германия. Успех желая !
Reply

#3
Здравейте отново до два три дни ще гледам едно Волво, чух се с колегата по телефона била 2005 година 163 коня
Въпроса ми е къде какво да гледам по колата на пръв поглед, ще я закарам на сервиз но повече се интересувам как да разбера дали автомата е здрав и колко автомата се монтират на тези модели ?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)