The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Волво ХС 90

#1
От малко повече от половин година съм горд собственик на Волво ХС 90 2005 г 2,4 дизел 163 коня. До момента съм останал само с хубави впечатления от този автомобил, въпреки направените ремонти по него. Но те са неизбежни предвид годинките му и това, че всичко сменено до тук, май си беше оригинално.  Но да не ви отекчвам повече с излишни, неща искам да попитам за едно съобщение, което започна да ми излиза от тази сутрин и ще съм ви много благодарен ако някой може да ми помогне. Като купих колата съм си я обслужил от - до като масла, филтри и ремъци и тем подобни, но от днес при запалване започна да ми излиза съобщение, че е време за редовно обслужване. Та въпроса ми е, мога ли аз самичък да си зануля брояча за това обслужване по някакъв начин или трябва да отида до сервиза да го занулят компютърно?
Reply

#2
Вероятно ще успееш и сам. Потърси в нета, има клипчета. Има и тема някъде във форума. Изтрива се чрез комбинация от позиция на контактния ключ и натискане на копчето за дневния километраж. Има известни разлики за различните модели, така че търси конкретно за твоя.
Успех!

Изпратено от моят SM-A405FN с помощта на Tapatalk
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)