Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USB-MP3 проблем
Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Какво ли не опитах, какво ли не изчетох, какъв формат трябва да са MP3-ойките някои знае ли. Колата е VOLVO XC60 2011г
Цитирай
Thanks given by:
Photo 
(03-17-2020, 09:33 PM)LOGOVIKI написа: Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Какво ли не опитах, какво ли не изчетох, какъв формат трябва да са MP3-ойките някои знае ли. Колата е VOLVO XC60 2011г

Виж прикачените снимки

Цитирай
Thanks given by:
Благодаря много
Цитирай
Thanks given by:
А аудиосистемата на ХС60 дали чете на МП3? Да не записвам диск напразно Big Grin
VOLVO S40 1.6D 110hp
VOLVO S40 2.0D 136hp
VOLVO XC90 D5 185hp

VOLVO XC90 D5 163hp
Цитирай
Thanks given by:
(03-17-2020, 09:33 PM)LOGOVIKI написа: Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Здравей Колега! При мен (ХС60,2013г) след ъпдейтване на софтуерът до v.2.0(или там както е) спря да ми чете всички MP3-ки .... 

Но един Волво-фен ми даде програмата MP3 Quality Modifier и след като форматирах всичката музика и пак си е нормално всичко!!!
До колкото разбрах Rate(kbps) е разковничето на проблемът!Така ми обясни той,а е .... много напред с тези неща.

Надявам се да съм те насочил,защото знам колко е кофти .... Успех  Smile
Цитирай
Thanks given by: LOGOVIKI
Просто записах на DVD и няма никакъв проблем, чете много по-бързо от флашката, доволен съм. Забравих да запиша MP3-ките във отделни папки, да проверя дали ще ги чете

EMBI - благодаря за помоща
Цитирай
Thanks given by: Embi

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)