The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
USB-MP3 проблем

#1
Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Какво ли не опитах, какво ли не изчетох, какъв формат трябва да са MP3-ойките някои знае ли. Колата е VOLVO XC60 2011г
Reply

#2
Photo 
(03-17-2020, 09:33 PM)LOGOVIKI Wrote: Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Какво ли не опитах, какво ли не изчетох, какъв формат трябва да са MP3-ойките някои знае ли. Колата е VOLVO XC60 2011г


Виж прикачените снимки

   

   
Reply

#3
Благодаря много
Reply

#4
А аудиосистемата на ХС60 дали чете на МП3? Да не записвам диск напразно Big Grin
VOLVO XC90 D5 200hp
VOLVO XC90 D5 185hp
VOLVO XC60 D5 205hp
Reply

#5
(03-17-2020, 09:33 PM)LOGOVIKI Wrote: Здравейте колеги, извинявам се предварително ако вече е писано някъде по темата, проблема е че при използване на флашка със MP3 чете само една две и спира.
Какво ли не опитах, какво ли не изчетох, какъв формат трябва да са MP3-ойките някои знае ли. Колата е VOLVO XC60 2011г
Здравей Колега! При мен (ХС60,2013г) след ъпдейтване на софтуерът до v.2.0(или там както е) спря да ми чете всички MP3-ки .... 

Но един Волво-фен ми даде програмата MP3 Quality Modifier и след като форматирах всичката музика и пак си е нормално всичко!!!
До колкото разбрах Rate(kbps) е разковничето на проблемът!Така ми обясни той,а е .... много напред с тези неща.

Надявам се да съм те насочил,защото знам колко е кофти .... Успех  Smile
Reply

#6
Просто записах на DVD и няма никакъв проблем, чете много по-бързо от флашката, доволен съм. Забравих да запиша MP3-ките във отделни папки, да проверя дали ще ги чете

EMBI - благодаря за помоща
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)