The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
volvo V50 осветление салон

#1
Здравейте,
решил съм да си сменя осветлението в салона на Volvo v50 с лед. Някой може ли да ми даде насоки дали ще имам сериозни проблеми със смяната. Да гледах разни клипчета в youtube , четох постове, но все пак ако някой го е правил и има опит с това може да сподели Wink  Особено ме интересува как точно се случва с осветлението над задните седалки

мерси предварително,

п.п. и ако може да ми препоръчате магазин в София от който да си купя лед крушките.
Reply

#2
Отдавна съм го правил това упражнение - 2013 година.
Става. От местният магазин за електроника купих необходимите LED-крушки и смених всички в салона. Не помня подробности, освен че брах яд с крушките, осветяващи краката на шАфьора и пасажера отпред. Там трябва да се внимава, зщаото старите крушки се чупят при опит за екстракция. Щом нямам споемени за останалите плафини, значи са се сменили лесно.
Успех!
[Image: volvo-xc-60-r-design-d5-awd_medium.png][Image: citroen-c3-picasso_medium.png]
[Image: opel-movano-3500_medium.png]
Reply

#3
(05-12-2020, 02:46 PM)NuclearWinter Wrote: Отдавна съм го правил това упражнение - 2013 година.
Става. От местният магазин за електроника купих необходимите LED-крушки и смених всички в салона. Не помня подробности, освен че брах яд с крушките, осветяващи краката на шАфьора и пасажера отпред. Там трябва да се внимава, зщаото старите крушки се чупят при опит за екстракция. Щом нямам споемени за останалите плафини, значи са се сменили лесно.
Успех!

Мерси, ще пробвам
Reply

#4
Здравейте колеги, Понеже и аз искам да си сменя осветлението в купето с LED питам как се сваля предния плафон на V50 T5 2007 г.
Поздрави.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)