Оценете темата:
  • 0 гласа - средно 0
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Volvo v50 вода в купето
Здравейте ! Нов съм във форума. Тук ме доведе неволята. Днес открих,че зад предната пасажерска седалка се е образувало езеро с вода,мокета джвака. Предположих,че може да е свързано с климатика.Климатика обаче си работи добре...може би нещо е запушено ?! Но какво и къде ? Някакви съвети ? Благодаря предварително !

V50  2006г  2000 D

Колата е карана само от мен.Нищо не е правено по климатика.
Цитирай
Thanks given by:
След като е работил климатика и когато спреш под колата образува ли се малка локва(или мокро петно)?
Ако е не значи ти е запушена тръбичката и всичката вода от климатика остава в купето, но обикновено подгизва предното пасажерско място.
[Изображение: ab285531.gif]

[Изображение: ab285524.gif]
Цитирай
Thanks given by: ernesto
Днес,заедно с един приятел се занимахме с проблема. Оказа се,че въпросната локвичка НЕ се образува. След справка в мрежата, открих снимки на евентуалното възможно  запушено място . А именно, една тръбичка в ляво от краката на пасажера. Запретнахме мокета и продухахме тръбичката с компресор. Отдолу протече. Сега чакам да се изпари водата,която се е събрала във въздухопровода под седалката.....
Цитирай
Thanks given by:
Днес,заедно с един приятел се занимахме с проблема. Оказа се,че въпросната локвичка НЕ се образува. След справка в мрежата, открих снимки на евентуалното възможно  запушено място . А именно, една тръбичка в ляво от краката на пасажера. Запретнахме мокета и продухахме тръбичката с компресор. Отдолу протече. Сега чакам да се изпари водата,която се е събрала във въздухопровода под седалката.....
Цитирай
Thanks given by:

Отваряне на:

Потребители разглеждащи темата: 1 гост(и)