The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Информация за Volvo S80 3.2 AWD

#21
Здравейте,

Днес бях в МП на околовръстното и Ботевградско за преглед на ходова част и Вида диагностика.
Оказа се, че виенето не е лагерче, а диференциалче - честито на печелившите... Big Grin

За парктроника - първоначално в сервиза се озадачиха, че 3 от четирите предни сензора отчитат препядствие. След това се оказа, че вчера в КАТ са ми монтирали планката за предния номер една идея по-ниско, в следствие на което сензорите са засичали нея. Хората в сервиза ми мръднаха номера една идея по-нагоре и всичко заспа.
Reply

#22
(08-10-2020, 04:28 PM)knasfas Wrote: Здравейте,


Също така имам едно чудене по темата със смяната на маслото на скоростната кутия. Мерак ми е да си сменя маслата по колата сам (халдекса ще го поверя на някой професионалист, че там ми изглежда Confused ) и се замислих следното - маслото в кутията най-вероятно е оригиналното (на 13 години). Ако реша да правя пълна смяна, последващата процедура във Видата по "рестартиране" на брояча е ясна.
Въпросът е, ако се прави частична смяна сега (4л.), трябва ли да се отрази това софтуерно или не? Има ли логика в този случай да не се нулира нищо, а това да се остави за следващата година, когато ще бъдат сменени още 4 литра?

Пздрави,
Иван
Ако не е сменяно въобще направи частична смяна и виж как ще се държи кутията.
ex XC90
Reply

#23
Много безаварийни километри...!
Ще споделиш ли информация относно избора на газова система, както и нейната стойност?
Reply

#24
(08-27-2020, 09:25 PM)milen_sf Wrote: Много безаварийни километри...!
Ще споделиш ли информация относно избора на газова система, както и нейната стойност?

Аз ще ти кажа за моята, БРЦ, около 2200 преди 7 години.
ex XC90
Reply

#25
Здравей,
Все още не съм стигнал до инсталирането на газта, защото излязоха по-важни неща за правене преди това.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)