The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да е слеващата софийска среща?
You do not have permission to vote in this poll.
а) на 27.10.07 - СЪБОТА
0%
0 0%
б) на 28.10.07 - НЕДЕЛЯ
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА СОФИЯ - 28.10.07 от 12.30 пред НИМ

#11
[/quote]
Много обичам подобни изказвания!!! Направо чест ти прави...
Какво да направя, че си занемарил задълженията си??? В крайна сметка, кой превари - той завари :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Незнам кое й е най-хубавото на София, но е редно софийските срещи да си ги правим в София или БЛИЗКИТЕ околности!
ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ[/quote]

Надявам се, не се обиждате... Аз само се майтапя, ако каните и пловдивчани, и аз ще се опитам да дойда... :lol:
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#12
[/quote]
Много обичам подобни изказвания!!! Направо чест ти прави...
Какво да направя, че си занемарил задълженията си??? В крайна сметка, кой превари - той завари :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Незнам кое й е най-хубавото на София, но е редно софийските срещи да си ги правим в София или БЛИЗКИТЕ околности!
ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ[/quote]

Надявам се, не се обиждате... Аз само се майтапя, ако каните и пловдивчани, и аз ще се опитам да дойда... :lol:
Only the Best is good enough - YES!
Reply

#13
Много обичам подобни изказвания!!! Направо чест ти прави...
Какво да направя, че си занемарил задълженията си??? В крайна сметка, кой превари - той завари :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Незнам кое й е най-хубавото на София, но е редно софийските срещи да си ги правим в София или БЛИЗКИТЕ околности!
ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ[/quote]

Надявам се, не се обиждате... Аз само се майтапя, ако каните и пловдивчани, и аз ще се опитам да дойда... :lol:[/quote]

Естествено ,че си поканен и не виждам защо повдигаш въпроса при положение ,че то се подразбира от самосебеси :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#14
Много обичам подобни изказвания!!! Направо чест ти прави...
Какво да направя, че си занемарил задълженията си??? В крайна сметка, кой превари - той завари :twisted: :twisted: :twisted:

П.П. Незнам кое й е най-хубавото на София, но е редно софийските срещи да си ги правим в София или БЛИЗКИТЕ околности!
ЧАКАМ ПРЕДЛОЖЕНИЯ[/quote]

Надявам се, не се обиждате... Аз само се майтапя, ако каните и пловдивчани, и аз ще се опитам да дойда... :lol:[/quote]

Естествено ,че си поканен и не виждам защо повдигаш въпроса при положение ,че то се подразбира от самосебеси :lol:
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#15
[quote="rokoko"]По мое мнение, нито изборите ще пречат на срещата, нито срещата на изборите. Който има желание да гласува - време бол - и да гласува, и на срещата да дойде.
=> Неделя, 28.10.2007г., 12:30 часа пред НИМ!
Още повече, имайки предвид изборите, предполагам, че няма да има разни там ралита, разкопки и т.н.
Но нищо не пречи и да е в [b]Събота, 28.10.2007г., 12:30 часа пред НИМ

Здравейте и от мен.Отскоро съм в клуба и гласувам с две ръце за срещи.
Както решите,така ще е.Важно е на повечето да им е удобно. Smile
Reply

#16
[quote="rokoko"]По мое мнение, нито изборите ще пречат на срещата, нито срещата на изборите. Който има желание да гласува - време бол - и да гласува, и на срещата да дойде.
=> Неделя, 28.10.2007г., 12:30 часа пред НИМ!
Още повече, имайки предвид изборите, предполагам, че няма да има разни там ралита, разкопки и т.н.
Но нищо не пречи и да е в [b]Събота, 28.10.2007г., 12:30 часа пред НИМ

Здравейте и от мен.Отскоро съм в клуба и гласувам с две ръце за срещи.
Както решите,така ще е.Важно е на повечето да им е удобно. Smile
Reply

#17
Мдамммммм, аз в неделя работя, а много ми се ще да присъстван на срещата! Big Grin :lol: :roll:
Иначе сте прави, че не пречи да се гласува и да се ходи на среща в един и съши ден, но по закон, сервирането на алкохол е забранено в деня на изборите :evil:
Не е важно, какво говорят зад гърба ти!!!
Важното е, като се обърнеш, да мълчат!!!
Reply

#18
Мдамммммм, аз в неделя работя, а много ми се ще да присъстван на срещата! Big Grin :lol: :roll:
Иначе сте прави, че не пречи да се гласува и да се ходи на среща в един и съши ден, но по закон, сервирането на алкохол е забранено в деня на изборите :evil:
Не е важно, какво говорят зад гърба ти!!!
Важното е, като се обърнеш, да мълчат!!!
Reply

#19
Hamilo Wrote:... сервирането на алкохол е забранено в деня на изборите :evil:
Това определено накланя везните към провеждане на срещата в събота! :!: :drinkers: :partyman: Big Grin :lol: Big Grin
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#20
Hamilo Wrote:... сервирането на алкохол е забранено в деня на изборите :evil:
Това определено накланя везните към провеждане на срещата в събота! :!: :drinkers: :partyman: Big Grin :lol: Big Grin
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)