The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Национална среща на ВКБ за 2023г.

#61
Да запиша сем. Вълови само за ресторанта(без нощувки) - 2-ма възрастни(2 бр. меню 3) и 2 деца на свободна консумация.
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#62
За нас 1 бр. меню 3, децата на свободна консумация.
<!-- m --><a class="postlink" href="http://ivailovgrad.com/" onclick="window.open(this.href);return false;">http://ivailovgrad.com/</a><!-- m -->
ASS, GAS OR GRAS - NOBODY DRIVES FOR FREE
VOLVO 850 2,0 20V 143HP - Ръбчо
VOLVO 940 D24TIC 122HP - Red Devill
VOLVO 480 B18FT   120HP - Жабчо
Reply

#63
За нашата резервация - 1 брой "Меню 3" и 2 броя "Меню 4".
SHOW MUST GO ON!
Reply

#64
Записвам се за 08-07. Меню 3 и едно дете на свободна консумация, без нощувка, ще нося ракия Smile)) През деня ще дойда до хотела само кажете кога ще са снимките да съм навреме.
ex - Volvo S60 2.4i BSR 188hp
Volvo S60 2.5 T5 Platinum 285hp Rica
Reply

#65
За съжаление възникнаха ангажименти, които възпрепятсват нашето участие. Моля организаторите да имат предвид това и да отменят резервацията ни за апартамента.
Volvo S80, D5, 2007г.
Volvo S40, D5, 2006г.
Клубна карта № 00269
Reply

#66
Привет!
Ако има свободно студио за петък и събота го взимам,ако няма - двойна стая Делукс.
Един възрастен,и едно дете на 6 години
За вечеря - меню 4 ,и детско меню.
Тежко, брате, се живее
между глупци неразбрани,
душата ми в огън тлее,
сърцето ми в люти рани.
Reply

#67
Здравейте! 

Във връзка с предстоящата среща и появилите се слухове, че няма да има басейн в хотела, искам да поясня следното: Басейн има, там си е, пълен е от миналия месец, а в момента се редят и шезлонгите около него. За пристигащите в петък ще има наредени шезлонги, като единственият дискомфорт ще бъде преминаването на персонал около съоръжението. В събота е официалното откриване на басейна за летния сезон и ще функционира от тогава прилежащия към него бар. 

За събота има организирано посещение на Панорамата в Плевен, с беседа от 14:00 - 14:30. Обиколката продължава 30 минути, а цените за посещението са следните: 
- за възрастсен - 10 лева
- за възрастни над 65 години - 5 лева
- семеен билет за двама възрастни с до 3 деца - 18 лева
- един родител с до 3 деца - 10 лева
- студентски билет - 3 лева (изисква се удостоверяване, че лицето е студент към момента, със заверена студентска книжка или електронно досие) 
- Лица с ТЕЛК са освободени от такса, като за целта трябва да представят ТЕЛК. 


Общата снимка ще бъде в 18:00 часа пред хотела

Продължение на предишния ми коментар, който не се публикува целия:

Общата снимка на Националната среща ще бъде в 18:00 на 08.07.2023, събота, около фонтана пред хотела. Вечерята в ресторант Пещерята ще започне в 19:30.
Кувертите за вечерята се заплащат непосредствено преди началото на вечерта, затова аз ще бъда на разположение от 17:45 пред рецепция и след общата снимка, за да събера по списък сумите на кувертите и да ги предам в заведението, а всеки ще получи номер (3 или 4), който при настаняване да представи на сервитьорите. Свободната консумация и допълнителните поръчки ще се заплащат в момента на получаване на поръчката, за да не се случват обърквания със сметките.
Volvo S60 2.4D 163 hp  MY 2008
Volvo V60 2.0D D5 225 hp MY 2016 Heart
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)