The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 18 НОЕМВРИ НЕДЕЛЯ-13ч

#21
Tony Wolf Wrote:Ако мислите, че в Сентрал Парк няма да има места мога да проверя в Бумеранга. Обаче не знам дали работят - май да.
За паркинг няма да говорим - можем да си спретнем Полигон тест там...
Big Grin

Значи сега идвам от Сентрал парк - младежки хълм, няма проблем да ни приемат, но условията им са вече задължително НЯКАКВА предварителна заявка за частично меню, (което не е проблем - ще измисля нещо да ги убедя да няма такива щуротии...)
Предупредиха ме, че неделя интереса към детското влакче бил много голям и паркинга може да не ни стигне....
Имам план Б и В и т.н., но нека се уточним за Сентрал парк-а първо.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#22
Tony Wolf Wrote:Ако мислите, че в Сентрал Парк няма да има места мога да проверя в Бумеранга. Обаче не знам дали работят - май да.
За паркинг няма да говорим - можем да си спретнем Полигон тест там...
Big Grin

Значи сега идвам от Сентрал парк - младежки хълм, няма проблем да ни приемат, но условията им са вече задължително НЯКАКВА предварителна заявка за частично меню, (което не е проблем - ще измисля нещо да ги убедя да няма такива щуротии...)
Предупредиха ме, че неделя интереса към детското влакче бил много голям и паркинга може да не ни стигне....
Имам план Б и В и т.н., но нека се уточним за Сентрал парк-а първо.
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#23
Колеги от Пловдив и региона, моля нека тези от вас, които ще дойдат на срещата но да заявят това, че трябва да направя резервация за ресторанта
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#24
Колеги от Пловдив и региона, моля нека тези от вас, които ще дойдат на срещата но да заявят това, че трябва да направя резервация за ресторанта
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#25
Аз съм на линия.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#26
Аз съм на линия.
Enter the dark world of Mike LeRoi.
Voodoo hero. Dead man, ShadowMan.
Reply

#27
Аз ще дойда ,но все още незнам къде .Дори стих написах и го пуснах в темата" Малко поезия".
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#28
Аз ще дойда ,но все още незнам къде .Дори стих написах и го пуснах в темата" Малко поезия".
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#29
И аз съм на линия (+ съпругата), ако приемате от "други региони" :lol: Big Grin :lol:
(така и така ще сме в Пловдив, що пък да не се включим в мероприятието)
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#30
И аз съм на линия (+ съпругата), ако приемате от "други региони" :lol: Big Grin :lol:
(така и така ще сме в Пловдив, що пък да не се включим в мероприятието)
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)