The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ударих се ама малко

#31
абе liubo ти това волво не го ли купи скоро???....леле и аз смятах скоро да давам на мойта жена да кара волвачката....ама маи ще и се разминеSmile
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#32
Зстрахователи не си играят да изчукват или оправят - всичко ново и така трябва да е. Та почти съм сигурен че ще отиде на тотал, изчакай да ти преведат сумата и бягай за ново...
А между другото старото какво ще го правиш така ударено? Wink
Reply

#33
да бе сериозно ако искаш носи квото е останало на събора ....ще събереш някои лев от продажби и зимаш новоSmile
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#34
Ами да -- скоро го взех. Още не му се бях нарадвал.Беше и от Швейцария и много гледано, ама сега май ми остана само снимчицата дето ми е аватар да си гледам Sad
Иначе за скоростта... жената казва, че не било повече от 50 км, ама кой вярва... :wink: Важното е наистина, че и на жената нищо и няма.
Застрахователя каза вече, че е тотал щетата. Има един кандидат, който гравитира там да я купи както е така, но още не знам точните числа. Ако остане при мен, ще трябва да се продава на части, за да изкарам някакви пари за ново (старо) Волво.
Reply

#35
със сигурност ако ти си я продаваш на части ще изкараш повече отколкото ти дава гравитиращия. освен ако не я опъне , замаже и продаде на някой балък като перфектана ама то е много разправия. ти ела утре да пием по бира дай някакви координати ако ще я разпродаваш.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#36
Ами да -- скоро го взех. Още не му се бях нарадвал.Беше и от Швейцария и много гледано, ама сега май ми остана само снимчицата дето ми е аватар да си гледам Sad
Иначе за скоростта... жената казва, че не било повече от 50 км, ама кой вярва... :wink: Важното е наистина, че и на жената нищо и няма.
Застрахователя каза вече, че е тотал щетата. Има един кандидат, който гравитира там да я купи както е така, но още не знам точните числа. Ако остане при мен, ще трябва да се продава на части, за да изкарам някакви пари за ново (старо) Волво.
Reply

#37
аз мога да купя някоя...ако е останала такава лайсна по бронята също така и ръчката за мигачите ако има темпомат и,гумите ако са летни и едната тромба(че аз съм с една и реве като дръгливо магаре)!!!
Пп абе аз май ще купя всичко Big Grin
ПП абе като ти го плащат туй волво няма ли застрахователя да си го прибере..иначе ти ще си на голяма далавера ..хем пари от застраховка хем пари от разпродажба :lol:
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#38
stosisi Wrote:аз мога да купя някоя...ако е останала такава лайсна по бронята също така и ръчката за мигачите ако има темпомат и,гумите ако са летни и едната тромба(че аз съм с една и реве като дръгливо магаре)!!!
Пп абе аз май ще купя всичко Big Grin
ПП абе като ти го плащат туй волво няма ли застрахователя да си го прибере..иначе ти ще си на голяма далавера ..хем пари от застраховка хем пари от разпродажба :lol:

Зависи при кой застраховател е, но повечето ги връщат :wink:. Аз съм на същото дередже в момента Wink
Сашо, какво стана с ремонта? Как е в момента колата?
Reply

#39
ще я взема в сряда, има шанс и за вторник ако знаете само колко е терсене с градския транспорт като си свикнал с колица. вече съм се заел с издирване на дясна чистачка и кори под мотора като я оправя всичко ще е перфектно.
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#40
sasho_s40 Wrote:ще я взема в сряда, има шанс и за вторник ако знаете само колко е терсене с градския транспорт като си свикнал с колица. вече съм се заел с издирване на дясна чистачка и кори под мотора като я оправя всичко ще е перфектно.

знам, знам! 3 месеца ще станат скоро откакто припкам пеша или с градския транспорт. Дано я оправиш.
Успех
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)