The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
За каретата на 850

#1
Здравейте,

Първо да се похваля, че след много търсене си купих 850.

Та вапросната кола на пълен завой на първа скорост пречуква - прилича на разбито каре. Обаче притракването е едно и също както на пълен ляв така и на пълен десен завой. Стори ми се малко странно да са еднакво разбити и лявото и дясното каре.
Като проверявах колата в сервиза, преди да я купя, ми казаха че по ходовата част няма забележки и че тази кола така си притропва.

Въпросът ми е: Кото хора с повече стаж на това возило, каква е изтината.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#2
Здравейте,

Първо да се похваля, че след много търсене си купих 850.

Та вапросната кола на пълен завой на първа скорост пречуква - прилича на разбито каре. Обаче притракването е едно и също както на пълен ляв така и на пълен десен завой. Стори ми се малко странно да са еднакво разбити и лявото и дясното каре.
Като проверявах колата в сервиза, преди да я купя, ми казаха че по ходовата част няма забележки и че тази кола така си притропва.

Въпросът ми е: Кото хора с повече стаж на това возило, каква е изтината.


Attached Files Thumbnail(s)
   
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#3
... Че по скоро може да са тампони. /...включително и на двигателя/.

Другото което също създава проблеми с особени шумове е ... ако гумите отпред не са ти с размера на производителя: 195/60/15 или съответстващи на тях по таблица, а по-големи ... да ти търкат в пластмасовите подкалници при пълен ляв или десен завой.

Ако иначе нямаш странни шумове при нормално каране ... при дупки, полегнали полицаи и т.н. ... не й се коркай толкова...

И честито за придобивката - имаш един от най-стабилните автомобили при това модел с който Волво стъпва много здраво на пазара, за да може да си позволи всичките следващи модели купета и нестихващи още овации...

Та - не се прехласвай излишно, но при следващи прегледи на предница я оглеждай и за тампона на двигателя под ремъка и ролките. Той, ако се омаслява ... почва по-бързо да сдава багажа и също има странновати почуквания при завои. Но трябва да почне да чука като караш на задна ...или пък и напред, за да има смисъл да го сменяш веднага. Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#4
... Че по скоро може да са тампони. /...включително и на двигателя/.

Другото което също създава проблеми с особени шумове е ... ако гумите отпред не са ти с размера на производителя: 195/60/15 или съответстващи на тях по таблица, а по-големи ... да ти търкат в пластмасовите подкалници при пълен ляв или десен завой.

Ако иначе нямаш странни шумове при нормално каране ... при дупки, полегнали полицаи и т.н. ... не й се коркай толкова...

И честито за придобивката - имаш един от най-стабилните автомобили при това модел с който Волво стъпва много здраво на пазара, за да може да си позволи всичките следващи модели купета и нестихващи още овации...

Та - не се прехласвай излишно, но при следващи прегледи на предница я оглеждай и за тампона на двигателя под ремъка и ролките. Той, ако се омаслява ... почва по-бързо да сдава багажа и също има странновати почуквания при завои. Но трябва да почне да чука като караш на задна ...или пък и напред, за да има смисъл да го сменяш веднага. Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#5
......и че тази кола така си притропва. ...

E да ме извиняват тия в сервиза ама няма автомобил които така си потропва.
Само не разбрах при пълен ляв и пълвн десен само на едното ли колело ли ти го прави или пеи пълен ляв на лявото и при пълен десен на дясното.Ни6то чудно и двете равномерно да са разбити.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#6
......и че тази кола така си притропва. ...

E да ме извиняват тия в сервиза ама няма автомобил които така си потропва.
Само не разбрах при пълен ляв и пълвн десен само на едното ли колело ли ти го прави или пеи пълен ляв на лявото и при пълен десен на дясното.Ни6то чудно и двете равномерно да са разбити.
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#7
.. ако гумите отпред не са ти с размера на производителя: 195/60/15 или съответстващи на тях по таблица, а по-големи ..


Аз служих195/65/15(ХАРОШИЙ ГОД-ULTRA GRIP 6) нарочно да мога по-спокоино да карам из дупките зимата и нямам никакви проблеми с по-високите гуми.Единственсвен недостатък е са малко по шумни на сух асфалт,но това се компенсира с музиката
Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.nakupni-dum.cz/FotoCache/e-pneumatiky-cz-foto-orig-ug6-m-jpg-detail-500-500.jpg">http://www.nakupni-dum.cz/FotoCache/e-p ... 00-500.jpg</a><!-- m -->
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#8
.. ако гумите отпред не са ти с размера на производителя: 195/60/15 или съответстващи на тях по таблица, а по-големи ..


Аз служих195/65/15(ХАРОШИЙ ГОД-ULTRA GRIP 6) нарочно да мога по-спокоино да карам из дупките зимата и нямам никакви проблеми с по-високите гуми.Единственсвен недостатък е са малко по шумни на сух асфалт,но това се компенсира с музиката
Big Grin
<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.nakupni-dum.cz/FotoCache/e-pneumatiky-cz-foto-orig-ug6-m-jpg-detail-500-500.jpg">http://www.nakupni-dum.cz/FotoCache/e-p ... 00-500.jpg</a><!-- m -->
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#9
1. честито, със здраве да си я караш
2. няма такъв мухабет, това си е така. Щом го чуеш просто палиш и бягаш
3. провери при друг майстор / сервиз - може да са карета, може тампони на амортисьори или двигат, може и някакви си там втулки дето не са ми много ясни, ама правят мизерии
4. успех, да я стегнеш и да и се радваш
5. може да дойдеш в неделя, за да се похвалиш
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#10
1. честито, със здраве да си я караш
2. няма такъв мухабет, това си е така. Щом го чуеш просто палиш и бягаш
3. провери при друг майстор / сервиз - може да са карета, може тампони на амортисьори или двигат, може и някакви си там втулки дето не са ми много ясни, ама правят мизерии
4. успех, да я стегнеш и да и се радваш
5. може да дойдеш в неделя, за да се похвалиш
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)