The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща в София - 25.11.2007г. пред НИМ

#41
Сега видях заглавието на темата :lol: явно нещо съм спал докато съм писал въпроса си :o

Б.
Reply

#42
Сега видях заглавието на темата :lol: явно нещо съм спал докато съм писал въпроса си :o

Б.
Reply

#43
Колеги,за съжаление ще пропусна и тази среща. Sad .Скъсах ахилесово сухожилие преди 20дни и около 2 мес. няма да мога да шофирам любимия автомобил.Това естествено не ме е оправдава от отсъствие на срещата,но днес ще пътувам за Павел баня за малка рехабилитация.Пожелавам ви прятно изкарване :wink:
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#44
Колеги,за съжаление ще пропусна и тази среща. Sad .Скъсах ахилесово сухожилие преди 20дни и около 2 мес. няма да мога да шофирам любимия автомобил.Това естествено не ме е оправдава от отсъствие на срещата,но днес ще пътувам за Павел баня за малка рехабилитация.Пожелавам ви прятно изкарване :wink:
We are N:1,VOLVO FOREVER!
Reply

#45
Diman Wrote:Колеги,за съжаление ще пропусна и тази среща. Sad .Скъсах ахилесово сухожилие преди 20дни и около 2 мес. няма да мога да шофирам любимия автомобил.Това естествено не ме е оправдава от отсъствие на срещата,но днес ще пътувам за Павел баня за малка рехабилитация.Пожелавам ви прятно изкарване :wink:

Те срещите няма да свършат ,пожелавам ти скорошно оздравяване :thumbleft: и завръщане в редиците на клуба Smile
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#46
Diman Wrote:Колеги,за съжаление ще пропусна и тази среща. Sad .Скъсах ахилесово сухожилие преди 20дни и около 2 мес. няма да мога да шофирам любимия автомобил.Това естествено не ме е оправдава от отсъствие на срещата,но днес ще пътувам за Павел баня за малка рехабилитация.Пожелавам ви прятно изкарване :wink:

Те срещите няма да свършат ,пожелавам ти скорошно оздравяване :thumbleft: и завръщане в редиците на клуба Smile
760 / D24TIC
Бялото Дете

Моля,пишете грамотно и на Български език.
Reply

#47
А хора без Волво приемате ли? Smile
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#48
А хора без Волво приемате ли? Smile
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#49
хехе ами на сегашната ми кола нямам емблема отпред дано Ви заблуда, иначе ще ми е прятно да разгледам Волвата меже да се харесам нещо Big Grin, освен това някой ме поканиха, но чак на последната за декември среща, защо да чакам до тогава 8)
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply

#50
хехе ами на сегашната ми кола нямам емблема отпред дано Ви заблуда, иначе ще ми е прятно да разгледам Волвата меже да се харесам нещо Big Grin, освен това някой ме поканиха, но чак на последната за декември среща, защо да чакам до тогава 8)
Audi 80 1.8S '91
Alfa Romeo 156 2.0TS '99
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)