The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Абе, що ми гори толкова?

#61
gadnia_metal Wrote:нормално е, не е точно подгряване, а се води нещо като хидравличен цикъл. Задейства се при палене "да вдигне въздух" Big Grin

Тове че е нормално е супер. Значи няма нужда от още пари за ремонти. Ама сигурно това вдигане на въздух хапва здраво от бензина. Както и да е. За сега съм много доволен.
Между другото някой ако се интересува купих двете ролни комплект с конзолата (на ангреажния ремък) на ИНА за около 127 лв с отстапка. Иначе са около 147лв или нещо такова. На други места за всяка ролка по отделно ми изкаха между 90- 120 лв. и не се знае какъв е производителя.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#62
gadnia_metal Wrote:нормално е, не е точно подгряване, а се води нещо като хидравличен цикъл. Задейства се при палене "да вдигне въздух" Big Grin

Тове че е нормално е супер. Значи няма нужда от още пари за ремонти. Ама сигурно това вдигане на въздух хапва здраво от бензина. Както и да е. За сега съм много доволен.
Между другото някой ако се интересува купих двете ролни комплект с конзолата (на ангреажния ремък) на ИНА за около 127 лв с отстапка. Иначе са около 147лв или нещо такова. На други места за всяка ролка по отделно ми изкаха между 90- 120 лв. и не се знае какъв е производителя.
Pozdravi

<!-- e --><a href="mailto:jim7775@abv.bg">jim7775@abv.bg</a><!-- e -->
0887/677164
Reply

#63
А какво би могло да означава това, че вечер виждам доста голямо количество газове, които излизат през ауспуха, нямат мирис на масло, нито на бензин, по скоро ми прилича на много голямо количество пара, били могло да има връзка с ламбдата?
Reply

#64
А какво би могло да означава това, че вечер виждам доста голямо количество газове, които излизат през ауспуха, нямат мирис на масло, нито на бензин, по скоро ми прилича на много голямо количество пара, били могло да има връзка с ламбдата?
Reply

#65
ами това си е просто...пара. не знам защо 850 отделят доста топлина и особено зимата отзад е димна завеса. говоря за бензиновите двигатели. Ако пушека е бял и се вдига нагоре без да мирише и цапа няма проблеми. Точно пара си е
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#66
ами това си е просто...пара. не знам защо 850 отделят доста топлина и особено зимата отзад е димна завеса. говоря за бензиновите двигатели. Ако пушека е бял и се вдига нагоре без да мирише и цапа няма проблеми. Точно пара си е
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)