The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЕКСКУРЗИЯ ДО VOLVO SWEDEN

#31
Аз и жената сме навити.
Дано и финансово да сме добре тогава.

Мечтата ни бе да отидем с колата до там - ама май ще е много скъпо!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#32
Аз и жената сме навити.
Дано и финансово да сме добре тогава.

Мечтата ни бе да отидем с колата до там - ама май ще е много скъпо!!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#33
100% за, но моята мечта е да отида до там с ЛЮБИМАТА...кола разбира се Smile
Предполагам не всеки има финансовата възможност (макар че едно гориво до там и обратно, една нощувка и един, два дни на място, едва ли ще излезе кой знае колко мнооооого) да си запали Волвото и да правим колона до там Smile Но, който смята,че може да намери начин и разбира се го иска колкото мен, да се нарежда на колоната Smile Който не, ще има поне още три места в колата (две със сигурност, че в последния момент може да е резервирано третото), така че и това е вариант Smile
Лятото наистина е идеалният вариант и според мен, така че имаме доста време да помечтаем до тогава Smile
В крайна сметка, кой със самолет, кой с автобус, кой в колона с колата си, най-важното е да го направим така, че да сме там по едно и също време!!! За да развеем знамето и да се нащракаме за спомен на поколенията Smile Smile Smile
Лелееее качи ми се пулса като се замислих какво ще е... Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#34
100% за, но моята мечта е да отида до там с ЛЮБИМАТА...кола разбира се Smile
Предполагам не всеки има финансовата възможност (макар че едно гориво до там и обратно, една нощувка и един, два дни на място, едва ли ще излезе кой знае колко мнооооого) да си запали Волвото и да правим колона до там Smile Но, който смята,че може да намери начин и разбира се го иска колкото мен, да се нарежда на колоната Smile Който не, ще има поне още три места в колата (две със сигурност, че в последния момент може да е резервирано третото), така че и това е вариант Smile
Лятото наистина е идеалният вариант и според мен, така че имаме доста време да помечтаем до тогава Smile
В крайна сметка, кой със самолет, кой с автобус, кой в колона с колата си, най-важното е да го направим така, че да сме там по едно и също време!!! За да развеем знамето и да се нащракаме за спомен на поколенията Smile Smile Smile
Лелееее качи ми се пулса като се замислих какво ще е... Big Grin
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#35
Efri 740 Wrote:Мечтата ни бе да отидем с колата до там - ама май ще е много скъпо!!

по принцип с кола е най евтино, но и най времеядно. Със самолет е около 6 часа пътя, освен това до Гьотеборг според един колега трябва и влак да се хване, а те били скъпи.
с колата е около 3000 км, което прави минимум 3 дни, според натовареността на магистралите, а като е колона става още по бавно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#36
Efri 740 Wrote:Мечтата ни бе да отидем с колата до там - ама май ще е много скъпо!!

по принцип с кола е най евтино, но и най времеядно. Със самолет е около 6 часа пътя, освен това до Гьотеборг според един колега трябва и влак да се хване, а те били скъпи.
с колата е около 3000 км, което прави минимум 3 дни, според натовареността на магистралите, а като е колона става още по бавно
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#37
Може да е бавно, но пък за сметка на това ще бъде адски забавно. Big Grin

Подкрепям идеята за автомобилна колона от Волва! Представяте ли си как ще ни гледат по границите. Big Grin Big Grin Big Grin

Ако пък и пътуваме със сложени знамена на клуба....
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

#38
Може да е бавно, но пък за сметка на това ще бъде адски забавно. Big Grin

Подкрепям идеята за автомобилна колона от Волва! Представяте ли си как ще ни гледат по границите. Big Grin Big Grin Big Grin

Ако пък и пътуваме със сложени знамена на клуба....
VOLVO V70 2.0 - 1998 - Aurora Borealis
VOLVO 480 TURBO B18FT - Ин - 1990 HEICO
VOLVO 440 GLT B18EP - 1990 - Ян - R.I.P. - 21.09.2013.
VOLVO S40 2.0 - 1997 - R.I.P. - 01.08.2008.
[Image: MCP(rgb).jpg]
Reply

#39
И аз съм навит, с коли може да е бавно но пък ще е невероятно.
П.П. Само незнам дали ще мога да си го позволя финансово.
Reply

#40
И аз съм навит, с коли може да е бавно но пък ще е невероятно.
П.П. Само незнам дали ще мога да си го позволя финансово.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)