The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
02.12.07 Да спазим Традицията във Варна

#31
А след паркинга на Терапията на Буната ли ще се ходи? Питам в случай че закъснеем,да знаем къде да идваме
[Image: 16008.jpg]
Reply

#32
А след паркинга на Терапията на Буната ли ще се ходи? Питам в случай че закъснеем,да знаем къде да идваме
[Image: 16008.jpg]
Reply

#33
Вероятно там Сашо
Въпреки ,че Миро бе предложил да запази маси та да не стоим отвън
Дали ще направиш нещо по въпроса Бат'Мирко ?
Ако обичаш :oops:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#34
Вероятно там Сашо
Въпреки ,че Миро бе предложил да запази маси та да не стоим отвън
Дали ще направиш нещо по въпроса Бат'Мирко ?
Ако обичаш :oops:
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#35
АБЕ ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО ТЕЗ ХОРА ОТ ТОЯ БАР НЕЩО МНОГО ВЗЕХА ДА МЕ ИЗНЕРВЯТ!
днес ,след множество заплахи от ......един едър човек ,отидох на буната да запазвам местата.нащо момче (сервитьорчето)го нямаше и като обясних на бармана за какво става дума ,оня ме отряза ----"много рано идваш пич"
оказа се ,че дори и да ме запишел-- до Неделя "я камилата я камиларя"на шефа му можело гости да доидат и нам си още какво.е уговорихме се за четвъртък да намина.Тъкмо излизам и ОП ....нащо момчеее! за съжаление и той ми каза същото.
Та я си представете като отида в четвъртък и се окаже ,че е заето.......какво правим?
ако нямаше тази яка гледка и този удобен паркинг ,да ви кажа....с удоволствие щах да им тегля една ,ама айде викам нали е за благото на клуба ----няма
тъй че мислете алтернатива!!!!!!!!
Reply

#36
АБЕ ДА ВИ КАЖА ЧЕСТНО ТЕЗ ХОРА ОТ ТОЯ БАР НЕЩО МНОГО ВЗЕХА ДА МЕ ИЗНЕРВЯТ!
днес ,след множество заплахи от ......един едър човек ,отидох на буната да запазвам местата.нащо момче (сервитьорчето)го нямаше и като обясних на бармана за какво става дума ,оня ме отряза ----"много рано идваш пич"
оказа се ,че дори и да ме запишел-- до Неделя "я камилата я камиларя"на шефа му можело гости да доидат и нам си още какво.е уговорихме се за четвъртък да намина.Тъкмо излизам и ОП ....нащо момчеее! за съжаление и той ми каза същото.
Та я си представете като отида в четвъртък и се окаже ,че е заето.......какво правим?
ако нямаше тази яка гледка и този удобен паркинг ,да ви кажа....с удоволствие щах да им тегля една ,ама айде викам нали е за благото на клуба ----няма
тъй че мислете алтернатива!!!!!!!!
Reply

#37
Браво Миро е герой! Big Grin
Направил си необходимото,каквото стане
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#38
Браво Миро е герой! Big Grin
Направил си необходимото,каквото стане
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#39
абе ще стане тя ---20-30 волва с димящи ауспуси насочени към входа на заведението..........
май ще идвам с тройката ---сероводород ще им подам Confusedhock:
Reply

#40
абе ще стане тя ---20-30 волва с димящи ауспуси насочени към входа на заведението..........
май ще идвам с тройката ---сероводород ще им подам Confusedhock:
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)