The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ЗА ИЛИ ПРОТИВ ГАЗОВА УРЕДБА

#1
Здравеите и от мене,наскоро си купих ей тая S40 и се чудя дали да и сложа газова уредба?Допитвах се до доста хора,едни са за други против !!!
сега искам да чуя и вашето мнение което ще определи дали да си сложа или не газова уредбичка(а и от днес някакъв закон задалжава слагането на лепенка показваща че колата е с газова)
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#2
уважаеми stosisi аз трактат изписах в този форум за газовите уредби да не говорим за романите написани от мен в дир.бг раздел газови. познавам засега 3ма със същите коли и мотори с газови инжекциони - моя съсед малечко палечко, туети с40 и аз Big Grin като смея да твърдя че туети с 40 аз я навих, а малечко палечко сам е стигнал до верния извод някъде заедно с мен във времето. уредбите са ни еднакви БРЦ сикуент 24 монтирани в оторизирания сервиз в дружба. не съм чел някой да се оплакал а аз винаги съм се хвалел че съм доволен а уредбата е перфектна - няма намаление на мощноста, няма увеличение на разхода и има собствен компютър работещ заедно с този на колата. между другото волво са пионери в разработката на двугоривни - бифуел мотори за сериино вграждане и технологиите са оказали влияние върху производството на моторите им. уредбите имат само един голям недостатък 1850лв преди 6месеца .то има и по-хубави за по 2-3 000 евро ама ....


<!-- m --><a class="postlink" href="http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewtopic.php?t=47&highlight=">http://www.volvoclub-bg.com/forum/viewt ... highlight=</a><!-- m -->


сега намерих набързо това иначе ако поровиш има много мнения на тази тема . акоп дойдеш на срещата ще съм там и ще поговорим ноооооооо колата ми не сигурно. каня те на проба но може и другия уикенд ако не си взема колата за този. както е казал нашенецът око да види ръка да пипне. ще покараш и на газ и на бензин а изводите са си за теб.

ПП я тя твойта зелена кат мойта
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#3
Много зависи от това колко караш. Моето мнение е че всяка намеса на българския майстор освен ако не си я слагаш сам е нежелателна, но ако минаваш по 70 км на ден примерно пък си е изгодно. От друга страна има и метан вече който е още по изгоден. Ако аз карах толкова бих избрал метана и по този начин газта се обезмисля напълно, така че от мен: не на газта (не ангажирам никой с мнението си)
Аз газ нямам и няма и да имам но карам малко.
SAXON
Reply

#4
Здравей,много хора са против газта като цяло и мислят така защото има МИТОВЕ за газта че скъсявала живота на двигателя,колата не може да се направи нито да върви,нито да работи толкова чисто като на бензин и още куп Глупости Confusedhock:
Та мое мнение е че няма нищо такова,газта си е много добро решение независимо за какъв автомобил(е да не е спортен нали :wink: ).
Ако газовата уредба е направена както си трябва и после се регулира качествено това е перфектното "алтернативно"гориво.Вече имаш ли средства може да сложиш и газов инжекцион.

Така а по въпроса за стикерите ето какво е ришил "закона" :evil:
http://www.dnesplus.com/publication.asp?pubid=121518
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#5
абе Сашко аз ще доида на срещата ама как ще те позная???
Reply

#6
абе Сашко аз ще доида на срещата ама как ще те позная???
това сам аз стосисиSmile
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#7
Ха ха ха ха - по цвета бе човек - нали ти каза.
Ако влезеш в гаража - ще видиш повече снимки.
Или в неговия профил има снимки на колата. ха ха ха ха.
С ВОЛВО ЕС 40 ЩЕ Е..... ха ха ха.
Сериозно. Ще се запознаеш на срещата ни в тази събота и нямаш проблем - ще те упътим кой е Сашо.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#8
хах аз също ще сам с волво....какво съвпадение Big Grin
за по сигурно ще облека едно горнище с надпис СССР( дано не почнете да ме стреляте) Confusedhock:
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#9
И с надпис VOLVO да дойдеш, няма да ти се разсърдиме. :lol:
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
споко ще се намерим влез в албумите и ще ме видиш, а и засега друго зелено с40 няма.
ако не видиш машина като твоята - и не ме познаеш в навалицата намери ефри - по брадата ще го познаеш ако не се е обръснал и той ще те упъти.
сега сериозно може би ще бъда без колата защото имаше малко тряс и е още в сервиза и не е сигурно че утре ще я взема въпреки обещанията.
но ще се намерим
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)