The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 16. декември 2007

#21
Както винаги - с удоволствие ще се присъединя към срещата и към поканата - заповядайте колеги от близки и далечни земи, от градове и паланки, яхвайте Волво-конете и потегляйте към прекрасния град Пловдив Big Grin Ние ще ви очакваме с нетърпение и ще ви посрещнем с радост голяма - да вдигнем наздравици, за да изпратим заедно тази чудна година и да си пожелаем следващата да е още по-хубава Big Grin

И-хааа, каква съм писателка :hello1: Не можете да ми откажете :!: Не се скатавайте, а се присъединявайте :partyman:
Reply

#22
Както винаги - с удоволствие ще се присъединя към срещата и към поканата - заповядайте колеги от близки и далечни земи, от градове и паланки, яхвайте Волво-конете и потегляйте към прекрасния град Пловдив Big Grin Ние ще ви очакваме с нетърпение и ще ви посрещнем с радост голяма - да вдигнем наздравици, за да изпратим заедно тази чудна година и да си пожелаем следващата да е още по-хубава Big Grin

И-хааа, каква съм писателка :hello1: Не можете да ми откажете :!: Не се скатавайте, а се присъединявайте :partyman:
Reply

#23
Само да уточним място Smile
Reply

#24
Само да уточним място Smile
Reply

#25
Ако не съм на работа ще отскоча да се запознаем.Само уточнете мястото. И имайте на предвид че ще ми е първа среща с клубари , така че да не ме наплашите още в началото защото съм много срамежлив :oops: Шегувам се естествено. Куче от кокал плаши ли се. С нетърпение чакам 16-ти да ви видя. Лошото е че май ще съм сам с "Пепеляшка" и няма да мога да пийна една биричка на спокойствие.
VOLVO 460 1.7i B18EP LPG 1990
Reply

#26
Ако не съм на работа ще отскоча да се запознаем.Само уточнете мястото. И имайте на предвид че ще ми е първа среща с клубари , така че да не ме наплашите още в началото защото съм много срамежлив :oops: Шегувам се естествено. Куче от кокал плаши ли се. С нетърпение чакам 16-ти да ви видя. Лошото е че май ще съм сам с "Пепеляшка" и няма да мога да пийна една биричка на спокойствие.
VOLVO 460 1.7i B18EP LPG 1990
Reply

#27
да не вземеш само да се врътнеш и да избягаш. тоя път ще поставим постове поне на три места и ще блокираме пътя, който влезе да няма мърдане и връщане назад Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#28
да не вземеш само да се врътнеш и да избягаш. тоя път ще поставим постове поне на три места и ще блокираме пътя, който влезе да няма мърдане и връщане назад Big Grin
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#29
РЕСТОРАНТ "ОСТРОВА" НИ ОЧАКВА КОЛЕГИ !
НЕДЕЛЯ 16-ти ДЕКЕМВРИ от 13:00ч.
А ЧЕСТИТО!
Confusedupz: Confusedupz:
Аз пък ви приканвам да заявите присъствие
(постоянното присъствие го знам;-) )
другите са на ход!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#30
РЕСТОРАНТ "ОСТРОВА" НИ ОЧАКВА КОЛЕГИ !
НЕДЕЛЯ 16-ти ДЕКЕМВРИ от 13:00ч.
А ЧЕСТИТО!
Confusedupz: Confusedupz:
Аз пък ви приканвам да заявите присъствие
(постоянното присъствие го знам;-) )
другите са на ход!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)