The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Да пътуваме заедно

#31
Всеки клубар, който види че минавам с ЧЕРВЕНАТА ПТИЦА и махне /стига да го видя и има къде/
ще бъде закаран в посоката която карам, стига да го устройва!
Лошото е че ... не знам кога и къде карам /в смисъл карам и по тротоара :lol: /, защото всеки ден е различно,
а и когато карам или прибирам жена ми ... има 2 маршрута и аз избирам по-ненатъпкания.
/Бре щасливци са всички по-горе - подреден им е живота от сутрин до вечер!... / :roll: :wink:

Та не се свенете, само дето съм забранил пушенето при мене от края на 1991 г., насетне ...

Защо ли? /я малко отплес .../
Защото ... тогава си назначих за първи път секретарка и разбрах, че не само ми краде от времето /20 цигари х 5 минути... щото се крие = 100 м. т.е. я няма по един мач с продълженията.... време/, ами ми амортизира и офиса ...
/дупки по дивана, покривките и пердета, опушени стени, смрад на цигани и проче-е.../ :x

Аз не пуша, но бях по-либерте ... От тогава... като си избирам: секретарка, персонал, ... жена, любовница ... ,
/а в случая и спътници в колата/ - питам първо ПУШИШ ЛИ? ... и тогава има О.К. :flower:

Гледам в Европа карат ... по тоя път! :twisted:

П.П. От началото на 2008 г. стопаджийте ....
трябва да показват заверена клубна карта с платен членски внос!
Стопаджийките, влизат и с тест-целувка!

:toothy10:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#32
Всеки клубар, който види че минавам с ЧЕРВЕНАТА ПТИЦА и махне /стига да го видя и има къде/
ще бъде закаран в посоката която карам, стига да го устройва!
Лошото е че ... не знам кога и къде карам /в смисъл карам и по тротоара :lol: /, защото всеки ден е различно,
а и когато карам или прибирам жена ми ... има 2 маршрута и аз избирам по-ненатъпкания.
/Бре щасливци са всички по-горе - подреден им е живота от сутрин до вечер!... / :roll: :wink:

Та не се свенете, само дето съм забранил пушенето при мене от края на 1991 г., насетне ...

Защо ли? /я малко отплес .../
Защото ... тогава си назначих за първи път секретарка и разбрах, че не само ми краде от времето /20 цигари х 5 минути... щото се крие = 100 м. т.е. я няма по един мач с продълженията.... време/, ами ми амортизира и офиса ...
/дупки по дивана, покривките и пердета, опушени стени, смрад на цигани и проче-е.../ :x

Аз не пуша, но бях по-либерте ... От тогава... като си избирам: секретарка, персонал, ... жена, любовница ... ,
/а в случая и спътници в колата/ - питам първо ПУШИШ ЛИ? ... и тогава има О.К. :flower:

Гледам в Европа карат ... по тоя път! :twisted:

П.П. От началото на 2008 г. стопаджийте ....
трябва да показват заверена клубна карта с платен членски внос!
Стопаджийките, влизат и с тест-целувка!

:toothy10:


Attached Files Thumbnail(s)
   
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#33
Аз пак да си кажа,че пътувам,всеки делничен ден от Надежда до жк.Иван Вазов и обратно. Сутрин около 9.... вечер след 18.00
За доказани почитатели на VOLVO безплатно,за други- 50 лева на ден :lol: все пак ще ги возя с VOLVO!
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#34
Аз пак да си кажа,че пътувам,всеки делничен ден от Надежда до жк.Иван Вазов и обратно. Сутрин около 9.... вечер след 18.00
За доказани почитатели на VOLVO безплатно,за други- 50 лева на ден :lol: все пак ще ги возя с VOLVO!
Най-здравото измежду автомобилите,най-красиво измежду танковете....
Всичко е много просто-само да се сетиш...
VOLVO FOR LIFE!!!!!!!
Reply

#35
Момчета и момичета, имам едно предложение, но за съжаление още не ми се е избистрило как точно да го реализираме. Става въпрос за (не се смейте, моля) това да направим нещо като карта на София (в много груб мащаб) като на автобусите и тролеите, на която карта да отбележим кой по какъв маршрут пътува. Според мен така ще е много лесно и бързо всеки да прецени дали някой пътува в неговата посока.

Та нещо такова де, но още не мога да измисля как да стане най-добре. Иначе си мисля, че идеята не е крайно лоша (е то оставаше да кажа нещо друго при положение, че тази идея е моя :lol: )
Reply

#36
Момчета и момичета, имам едно предложение, но за съжаление още не ми се е избистрило как точно да го реализираме. Става въпрос за (не се смейте, моля) това да направим нещо като карта на София (в много груб мащаб) като на автобусите и тролеите, на която карта да отбележим кой по какъв маршрут пътува. Според мен така ще е много лесно и бързо всеки да прецени дали някой пътува в неговата посока.

Та нещо такова де, но още не мога да измисля как да стане най-добре. Иначе си мисля, че идеята не е крайно лоша (е то оставаше да кажа нещо друго при положение, че тази идея е моя :lol: )
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)