The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Увеличаваме се!!! Да се саберем,а?

#21
аз си мисля че сега по празниците ще е по-трудно да се съберем отколкото после към 15 16 януари.тъкмо повече хора ще прочетат че ги търсим за сформирането на клуба в зарата пък и празниците ще са отшумели и народа пак ще е жаден за .....нови примеждия.а за заведение ще се реши бързо но всичко с времето си. Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#22
аз си мисля че сега по празниците ще е по-трудно да се съберем отколкото после към 15 16 януари.тъкмо повече хора ще прочетат че ги търсим за сформирането на клуба в зарата пък и празниците ще са отшумели и народа пак ще е жаден за .....нови примеждия.а за заведение ще се реши бързо но всичко с времето си. Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#23
nasko68 Wrote:Гледам,че се понасъбрахме даста заралий.
Та реших да предложа да се видим някой ден,
нейде под аязмото.
Какво ще кажете,а,заралий с волва?
Кажи ми, че това "Овеличаваме се" нарочно си го написал с "О" за да бие на очи, иначе отварям една тема "Правопис" и който не е посещавал редовно часовете по български език в 6-ти клас да влиза там и да пита кое как се пише, че ставаме за резил вече...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#24
nasko68 Wrote:Гледам,че се понасъбрахме даста заралий.
Та реших да предложа да се видим някой ден,
нейде под аязмото.
Какво ще кажете,а,заралий с волва?
Кажи ми, че това "Овеличаваме се" нарочно си го написал с "О" за да бие на очи, иначе отварям една тема "Правопис" и който не е посещавал редовно часовете по български език в 6-ти клас да влиза там и да пита кое как се пише, че ставаме за резил вече...
Safety, Quality, Environment!
V40, 1.9 TDI, 98-a!
Reply

#25
Абе Павко,това е грешка на компа нали е машина може и да сгреши случва се то и ти след шести клас не си сложил ти то ама не си ти виновен компа е сгрешил.Ние разбираме какво е искал да каже човека. Big Grin Big Grin Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#26
Абе Павко,това е грешка на компа нали е машина може и да сгреши случва се то и ти след шести клас не си сложил ти то ама не си ти виновен компа е сгрешил.Ние разбираме какво е искал да каже човека. Big Grin Big Grin Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#27
След празниците може да липссвам от милата ни
родина за няколко месеца.
Но и без мен е имало срещи,и ще има.
Просто съдба.
По важно е да се започне веднъж.
Павко,нее нарочно. Просто грешка на човека,
не на компа.
Грешки допускат хората.
Машините,не.
Reply

#28
След празниците може да липссвам от милата ни
родина за няколко месеца.
Но и без мен е имало срещи,и ще има.
Просто съдба.
По важно е да се започне веднъж.
Павко,нее нарочно. Просто грешка на човека,
не на компа.
Грешки допускат хората.
Машините,не.
Reply

#29
Pavko Wrote:
nasko68 Wrote:Гледам,че се понасъбрахме даста заралий.
Та реших да предложа да се видим някой ден,
нейде под аязмото.
Какво ще кажете,а,заралий с волва?
Кажи ми, че това "Овеличаваме се" нарочно си го написал с "О" за да бие на очи, иначе отварям една тема "Правопис" и който не е посещавал редовно часовете по български език в 6 клас да влиза там и да пита кое как се пише, че ставаме за резил вече...

Павко навремето и аз имах подобна идея, но бях брутално освиркан щото разбираш ли на хората не им дреме за правописа и не искали да им се правят забележки в клуба щото тук влизат да се забавляват, а не да им се дава акъл, и от тогава аз не смея да кажа нищо, въпреки че някои хора пишат "ние" като "ния" ама не смея да си отворя устата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#30
Pavko Wrote:
nasko68 Wrote:Гледам,че се понасъбрахме даста заралий.
Та реших да предложа да се видим някой ден,
нейде под аязмото.
Какво ще кажете,а,заралий с волва?
Кажи ми, че това "Овеличаваме се" нарочно си го написал с "О" за да бие на очи, иначе отварям една тема "Правопис" и който не е посещавал редовно часовете по български език в 6 клас да влиза там и да пита кое как се пише, че ставаме за резил вече...

Павко навремето и аз имах подобна идея, но бях брутално освиркан щото разбираш ли на хората не им дреме за правописа и не искали да им се правят забележки в клуба щото тук влизат да се забавляват, а не да им се дава акъл, и от тогава аз не смея да кажа нищо, въпреки че някои хора пишат "ние" като "ния" ама не смея да си отворя устата.
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)