The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Увеличаваме се!!! Да се саберем,а?

#31
Цитат:"Павко навремето и аз имах подобна идея, но бях брутално освиркан щото разбираш ли на хората не им дреме за правописа и не искали да им се правят забележки в клуба щото тук влизат да се забавляват, а не да им се дава акъл, и от тогава аз не смея да кажа нищо, въпреки че някои хора пишат "ние" като "ния" ама не смея да си отворя устата."
Uni,нищо лично. Павко си поправи "6-ти".
Аз също "О"-то.
А твоето правописно "щото"?
Според мен,по това се различаваме,ние хората
от животните и машините.
Защото допускаме грещки,учим се от тях
и гледаме да не ги повтаряме.
Абе за друго ставаше въпрос в тази тема
ама АИДЕ НИЩО.
Reply

#32
Цитат:"Павко навремето и аз имах подобна идея, но бях брутално освиркан щото разбираш ли на хората не им дреме за правописа и не искали да им се правят забележки в клуба щото тук влизат да се забавляват, а не да им се дава акъл, и от тогава аз не смея да кажа нищо, въпреки че някои хора пишат "ние" като "ния" ама не смея да си отворя устата."
Uni,нищо лично. Павко си поправи "6-ти".
Аз също "О"-то.
А твоето правописно "щото"?
Според мен,по това се различаваме,ние хората
от животните и машините.
Защото допускаме грещки,учим се от тях
и гледаме да не ги повтаряме.
Абе за друго ставаше въпрос в тази тема
ама АИДЕ НИЩО.
Reply

#33
nasko68 Wrote:...
Абе за друго ставаше въпрос в тази тема
ама АИДЕ НИЩО.


Ставаше дума да си организирате сбирка в Зарата!Гледайте да не е на 20-тиянуари, че тогава ще е Пловдивската живот и здраве!Ама както го решите - ние може да скокнем! Confusedupz:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#34
nasko68 Wrote:...
Абе за друго ставаше въпрос в тази тема
ама АИДЕ НИЩО.


Ставаше дума да си организирате сбирка в Зарата!Гледайте да не е на 20-тиянуари, че тогава ще е Пловдивската живот и здраве!Ама както го решите - ние може да скокнем! Confusedupz:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#35
На мен лично много ми е болно че,никой друг заралия не си казва мнението.Все едно че,няма други старозагорци във форума.Аз съм съгласен и тази година още да се съберем пък ако трябва и двамата да сме.Незнам Емили защо нищо не казва може и да я няма в момента. :roll:
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#36
На мен лично много ми е болно че,никой друг заралия не си казва мнението.Все едно че,няма други старозагорци във форума.Аз съм съгласен и тази година още да се съберем пък ако трябва и двамата да сме.Незнам Емили защо нищо не казва може и да я няма в момента. :roll:
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#37
ами и ние във Варна ,преди година бяхме само петима ,но......раздавахме визитки (и сега го правим) като луди и се получи.аз като усетя ,че човека не проявава кой знае какъв ентусиазъм ,започвам да му обяснявам ,че ще получи инфо за части,магазини сервизи и изведнж ентусиазмът му се пробужда
Reply

#38
ами и ние във Варна ,преди година бяхме само петима ,но......раздавахме визитки (и сега го правим) като луди и се получи.аз като усетя ,че човека не проявава кой знае какъв ентусиазъм ,започвам да му обяснявам ,че ще получи инфо за части,магазини сервизи и изведнж ентусиазмът му се пробужда
Reply

#39
Алоооо, заралиии, обаждайте се като организирате нещо, може и ние да се включим. МОже да стане нещо като разменено гостуване, не сме далеч..... Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply

#40
Алоооо, заралиии, обаждайте се като организирате нещо, може и ние да се включим. МОже да стане нещо като разменено гостуване, не сме далеч..... Smile Smile
460 B18U
... Хора, обединявайте се! Вижте: нулата е нищо, но две нули вече значат нещо...
[Image: 16283]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)