The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем с плейъра

#11
За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:
Reply

#12
За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:
Reply

#13
EroS Wrote:За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:

Има в предвид че има два плюса(+) за касетофона от евро буксата.
Единия плюс е за паметта а другия е за режим на работа на апарата след поставянето на ключа в контактния ключ.
НО, ти си избираш как да си го направиш да ти е!

п.п. при мен се беше случило същото. Бяха свързали двата плюса заедно, и имах само ток без ключ!! ТЪПО!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#14
EroS Wrote:За това с крушката не се бях сетил. Ще го пробвам довечера. Иначе бушончетата на касетофона са ОК.

Благодаря на всички за помощта. Дано да не са кабелите, защото е много разправия :roll:

Има в предвид че има два плюса(+) за касетофона от евро буксата.
Единия плюс е за паметта а другия е за режим на работа на апарата след поставянето на ключа в контактния ключ.
НО, ти си избираш как да си го направиш да ти е!

п.п. при мен се беше случило същото. Бяха свързали двата плюса заедно, и имах само ток без ключ!! ТЪПО!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#15
Не е тъпо аз така си го вързах нарочно имаче всеки път трябва да давам на контакт ако искам да си пусна музика докато чакам някой приятел пред блока
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
Не е тъпо аз така си го вързах нарочно имаче всеки път трябва да давам на контакт ако искам да си пусна музика докато чакам някой приятел пред блока
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#17
Уни, а ситуацията "полу-контакт" м/у 0 и І позиция на стартерния ключ, не ти ли е известна? Все пак ако си забравиш музиката вкл. на следващия ден със сигурност - няма да запалиш ...
Та при това положение ти работи Аудиото и вентилатора, освен ако не е на 0, освен това светят контролните лампи за това дали е вкл. АС-то или Рециркулацията в купето, но за да излезеш - трябва да си дръпнеш ивземеш ключа и ... всичко със сигурност ще е изключено.

Или това не те интересува, майсторе?! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#18
Уни, а ситуацията "полу-контакт" м/у 0 и І позиция на стартерния ключ, не ти ли е известна? Все пак ако си забравиш музиката вкл. на следващия ден със сигурност - няма да запалиш ...
Та при това положение ти работи Аудиото и вентилатора, освен ако не е на 0, освен това светят контролните лампи за това дали е вкл. АС-то или Рециркулацията в купето, но за да излезеш - трябва да си дръпнеш ивземеш ключа и ... всичко със сигурност ще е изключено.

Или това не те интересува, майсторе?! Big Grin
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#19
Бат Бойко ;-)
аз такъв проблем досега не съм имал, създал съм си навик да гася касетофона като слизам от колата, пък и съм с 90Ач акумулатор, има да си свири 3 дена и 3 нощи докато се откаже Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#20
Бат Бойко ;-)
аз такъв проблем досега не съм имал, създал съм си навик да гася касетофона като слизам от колата, пък и съм с 90Ач акумулатор, има да си свири 3 дена и 3 нощи докато се откаже Big Grin
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)