The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Car Kit

#1
Здравейте, поръчал съм си car kit, за колата но незнам дали оригиналното CD поддържа "muting" т.е. да си закача car kita кам cd -to и звука да се чува през колоните на колата, като радиото се намалява автоматично. CD - то е Volvo CT-503. Ако някой може да ми помогне ще съм ви благодарен
Volvo V40, 2000, 1.8, 16V
Reply

#2
ако ми обясниш какво е това car kit......мога да пробвам да те излъжа нещо......
Пп простете моята невежестSmile
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#3
hands free за кола. закачаш тел на една стойка, включваш го и като те търси някой си говориш като пич и слушаш през колоните. Не се препоръчва за разговори по розов телефон когато има и друго хора в колата Tongue Big Grin . освен ако не си правите оргия, или не си им взел пари те
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
ей и аз да науча някое ново наименование на тая джундурийка....а тази глезотия колко левчета струва ако не е тайна Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#5
.... щото го има това нещо и в София.
Ще ми е интересно и на мен за парите!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#6
Определено кар-кита е голямо удобство, но ... като си смениш телефона (апарата) трябва да си търсиш и нов кар-кит.
Преди имах за алкател 501 и 701. Бях го намерил за 60 лв. втора ръка.
Reply

#7
моята кола е била с такова, когато питах преди две годин в глобул може ли да се направи нещо за го ползвам ми вдигнаха само рамене и казаха не знаем тва много скъпо и няма кой да го купи тука
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#8
Ако някой го интересуват тия неща - знам където има и това нещо и всичко около това явление:
за коли и монтаж:касетофони, усилватели, антени - тв,радио, сател.,телефони.
Монитори за кола всякакви видове + и Джипиес системи, радиостанции - също май.
Абе, разбрахте ме. Май бяха Пионер - фирмата.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#9
абе Ефри има ли нещо дето да не знаеш??? ЕВАЛААА
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#10
ДА.
Незнам кога ще имам банкова сметка и....... т.н.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)