The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с Централното

#1
Ши......ното централно Confusedhock: отказа, и още немога да го подкарам/централното/ :evil: .Преди пак излизаше в отпуск ,но се връщаше бързо след 2-3 проби.Незнам каква е връзката с стоповете ,но като извадя платката на стоповете и отказва да работи.Ако някой е имал ядове да помогне .
Reply

#2
Ши......ното централно Confusedhock: отказа, и още немога да го подкарам/централното/ :evil: .Преди пак излизаше в отпуск ,но се връщаше бързо след 2-3 проби.Незнам каква е връзката с стоповете ,но като извадя платката на стоповете и отказва да работи.Ако някой е имал ядове да помогне .
Reply

#3
да не ти е вързано с фаровете, а не с мигачите, въпреки че пак не виждам логика да не работи :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
да не ти е вързано с фаровете, а не с мигачите, въпреки че пак не виждам логика да не работи :?
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
За мигачете е вързано ,но просто нямам идея какво става.Междудругото плафоните откакто отказа централното са като влиц.Премигват като се отвори вратата,ако това е ориентир за някой да каже.
Reply

#6
За мигачете е вързано ,но просто нямам идея какво става.Междудругото плафоните откакто отказа централното са като влиц.Премигват като се отвори вратата,ако това е ориентир за някой да каже.
Reply

#7
Хммм, интересно. Аз не виждам какво общо има с стоповете.
Незнам как е при 850, но при S70 плафоните се светкат от едни малки превключвателчета по самия механизъм на ключалката, и при мен го има ефекта че като затворя шоферската врата и всички останали врати се отключват. Та да не би нещо по тези превключвателчета да е станало и да от там да се шашка всичко останало.
Reply

#8
Хммм, интересно. Аз не виждам какво общо има с стоповете.
Незнам как е при 850, но при S70 плафоните се светкат от едни малки превключвателчета по самия механизъм на ключалката, и при мен го има ефекта че като затворя шоферската врата и всички останали врати се отключват. Та да не би нещо по тези превключвателчета да е станало и да от там да се шашка всичко останало.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)