The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 20.01.2008

#31
Този път няма да пропускам. Обещавам там съм . Ще видя и наследниците могат да са с мен. 8)
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#32
Този път няма да пропускам. Обещавам там съм . Ще видя и наследниците могат да са с мен. 8)
Хубавите хора сме на изчезване! Пазете ни, Ние сме ваши!
Reply

#33
kondor Wrote:Този път няма да пропускам. Обещавам там съм . Ще видя и наследниците могат да са с мен. 8)

БРАВО!!!Ще се радвам да се видим и на среща най-сетне!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#34
kondor Wrote:Този път няма да пропускам. Обещавам там съм . Ще видя и наследниците могат да са с мен. 8)

БРАВО!!!Ще се радвам да се видим и на среща най-сетне!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#35
Веско, пиши ме и мен за Пловдив на 20, живот и здраве - идвам този път! Smile
Не ми се пътува извън града в това време, че нямам зимни гуми. Sad
Reply

#36
Веско, пиши ме и мен за Пловдив на 20, живот и здраве - идвам този път! Smile
Не ми се пътува извън града в това време, че нямам зимни гуми. Sad
Reply

#37
Ресторанта вече съм ангажирал - 13ч на 20.01 НЕДЕЛЯ! За сведение на имащите намерение да дойдат, гребната база е "замръзналата база"- като гледам и кънки ще може да се карат ;-)
Ето вижте:
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#38
Ресторанта вече съм ангажирал - 13ч на 20.01 НЕДЕЛЯ! За сведение на имащите намерение да дойдат, гребната база е "замръзналата база"- като гледам и кънки ще може да се карат ;-)
Ето вижте:


Attached Files Thumbnail(s)
       
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#39
На мен също много ми се идва,та това ще ми е първата сбирка,притежател съм на тази велика марка едва от половин година, но тогава съм ангажиран, нищо че съм от Филибето майна.Някой ще каже е....и късмета,е да но уви Sad Всъщност може и да успея да се отбия за малко, само ако ми кажете от колко часа ще е мероприятието.....
Reply

#40
На мен също много ми се идва,та това ще ми е първата сбирка,притежател съм на тази велика марка едва от половин година, но тогава съм ангажиран, нищо че съм от Филибето майна.Някой ще каже е....и късмета,е да но уви Sad Всъщност може и да успея да се отбия за малко, само ако ми кажете от колко часа ще е мероприятието.....
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)