The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНА - 03.02.2008 МОРСКИ ПЕТЛЬОВДЕН ПОСТФАКТУМ !

#21
Предния път ми се скарахте ,че съм избързал.После пък бях закъснял ,а сега направо нищо не разбирам какви ги вършим.Барабар с войводата и хард - обществото.Като ще е петльов или зарезанов ,дайте да го измислим.И да има конкретни действия ,щото май наистина ще се прехвърля във Пловдив или София.Пък за предложението на "msmilev" ,ще ни трябват поне 10 години ,че да се види от космоса ,а и терен свободен или поне собственост на клуба.В интерес на истината моя покрив го има перфектно в гугала и може да се използва -само 140 квадратни метра ,но се виждат ,ако го направим контрастно .Пък и разрешително не трябва да искаме.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#22
Предния път ми се скарахте ,че съм избързал.После пък бях закъснял ,а сега направо нищо не разбирам какви ги вършим.Барабар с войводата и хард - обществото.Като ще е петльов или зарезанов ,дайте да го измислим.И да има конкретни действия ,щото май наистина ще се прехвърля във Пловдив или София.Пък за предложението на "msmilev" ,ще ни трябват поне 10 години ,че да се види от космоса ,а и терен свободен или поне собственост на клуба.В интерес на истината моя покрив го има перфектно в гугала и може да се използва -само 140 квадратни метра ,но се виждат ,ако го направим контрастно .Пък и разрешително не трябва да искаме.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#23
Предложението на msmilev е добро и аз мисля ,
че най -подходящо място е покрива върху Спортна Зала -Варна.
Той е с особена форма и ще станат яки снимки,пък и мога
да ударя едно рамо с уреждането на пропуска ни до покрива.
Иначе нашета варненска група само емблемата на волво :male:
може да изпишем ама нищо ,важен е ентусиязма Smile

Аз съм беден от към предложения ,ама другите предлагайте смело
Моля ви
Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#24
Предложението на msmilev е добро и аз мисля ,
че най -подходящо място е покрива върху Спортна Зала -Варна.
Той е с особена форма и ще станат яки снимки,пък и мога
да ударя едно рамо с уреждането на пропуска ни до покрива.
Иначе нашета варненска група само емблемата на волво :male:
може да изпишем ама нищо ,важен е ентусиязма Smile

Аз съм беден от към предложения ,ама другите предлагайте смело
Моля ви
Smile
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#25
Е темата е за срещата ни, някои от коментарите са за "На лафче"!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#26
Е темата е за срещата ни, някои от коментарите са за "На лафче"!
Volvo 940 Estate 1994 D24TIC 122hp
Reply

#27
За момента единият от двамата "по-лабилно представящи се и леко будещи съмнение привърженици на клуба" отпада от срещата - ще ходи до София да си взема вуйна. А мен ще ми се наложи да го карам. Smile
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#28
За момента единият от двамата "по-лабилно представящи се и леко будещи съмнение привърженици на клуба" отпада от срещата - ще ходи до София да си взема вуйна. А мен ще ми се наложи да го карам. Smile
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#29
Аз съжалявам, че предния път не можах да присъствам до края на срещата, но този път (да не казвам голяма дума) ще дойда и на почерпката. Mevdo, на 03.02. би ли донесъл някакви документи, които трябва да се оформят за членство в клуба?
Reply

#30
Аз съжалявам, че предния път не можах да присъствам до края на срещата, но този път (да не казвам голяма дума) ще дойда и на почерпката. Mevdo, на 03.02. би ли донесъл някакви документи, които трябва да се оформят за членство в клуба?
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)