The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Софийска среща на 27.01.2008г. пред НИМ 12.00ч.

#11
Леле-е-е! Абе гледам че май трябва да уточниме в УС един приз:
"Грозното пате"
и да го раздаваме от време на време, след като има толкова
ИЗВРАТЕНИ ФЕНОВЕ вече...

Ще спечели този, който обича най-искрено най-грозната кола,
/след преценка на излъчено обществено жури от Волво-обществото :wink: /,
просто защото е от любимата марка и има специфичната шведска душа...

Та Срещата си е регулярна, но както се очертава ...
тези с хубавите коли ... ще ги биеме,
даже и ще черпят докато изчерпят ресурсите скътани за авто-козметика!!!

Нека да се донесат първо пресни впечатления от срещата на 20-ти ... утре, във Филибето:
Как се отнасят ИЗВРАТЕНЯЦИТЕ по тая тема?... :twisted:
И ще видим, как да ги догоним ...

/освен ако не врътнат някое руски тип парче.../ Big Grin

Всички които не успеят да отидат на 20-ти,
първа поправка: на 27-ми в София, както е обявено!!!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#12
Леле-е-е! Абе гледам че май трябва да уточниме в УС един приз:
"Грозното пате"
и да го раздаваме от време на време, след като има толкова
ИЗВРАТЕНИ ФЕНОВЕ вече...

Ще спечели този, който обича най-искрено най-грозната кола,
/след преценка на излъчено обществено жури от Волво-обществото :wink: /,
просто защото е от любимата марка и има специфичната шведска душа...

Та Срещата си е регулярна, но както се очертава ...
тези с хубавите коли ... ще ги биеме,
даже и ще черпят докато изчерпят ресурсите скътани за авто-козметика!!!

Нека да се донесат първо пресни впечатления от срещата на 20-ти ... утре, във Филибето:
Как се отнасят ИЗВРАТЕНЯЦИТЕ по тая тема?... :twisted:
И ще видим, как да ги догоним ...

/освен ако не врътнат някое руски тип парче.../ Big Grin

Всички които не успеят да отидат на 20-ти,
първа поправка: на 27-ми в София, както е обявено!!!
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#13
Мога ли да попитам дали се очертава да има поне още един човек с С40 2.0 бензин, по възможност в перфектно състояние Smile за да мога да сравня с моята. Мисля да направя всичко възможно да дойда този път. И понеже Маделин потропва нещо, а в 4 сервиза ми казват, че нищо й нямало и това било нормално, та дано да има база за сравнение.
Reply

#14
Мога ли да попитам дали се очертава да има поне още един човек с С40 2.0 бензин, по възможност в перфектно състояние Smile за да мога да сравня с моята. Мисля да направя всичко възможно да дойда този път. И понеже Маделин потропва нещо, а в 4 сервиза ми казват, че нищо й нямало и това било нормално, та дано да има база за сравнение.
Reply

#15
niki_sap Wrote:Мога ли да попитам дали се очертава да има поне още един човек с С40 2.0 бензин, по възможност в перфектно състояние Smile за да мога да сравня с моята. Мисля да направя всичко възможно да дойда този път. И понеже Маделин потропва нещо, а в 4 сервиза ми казват, че нищо й нямало и това било нормално, та дано да има база за сравнение.

Адаш, я кажи (може и на лично) къде си я карал, че и на мен ми потропва постоянно нещо, да я закарам да видят... Май е някаква недомислица това потропване...
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#16
niki_sap Wrote:Мога ли да попитам дали се очертава да има поне още един човек с С40 2.0 бензин, по възможност в перфектно състояние Smile за да мога да сравня с моята. Мисля да направя всичко възможно да дойда този път. И понеже Маделин потропва нещо, а в 4 сервиза ми казват, че нищо й нямало и това било нормално, та дано да има база за сравнение.

Адаш, я кажи (може и на лично) къде си я карал, че и на мен ми потропва постоянно нещо, да я закарам да видят... Май е някаква недомислица това потропване...
VOLVO S40 '96 1.8i 115hp B4184S Manual Gearbox A/C
Reply

#17
Ами карана е в Мото Пфое, на един майстор в Люлин, после при едни майстори на бул. Черни Връх - почти на околомръсното, и на още едно мястно, което не мога да обясня. Навсякъде казват, че всичко й било супер, а тя си тропа ли тропа - на мен (неразбирам нищо от тия работи) ми звучи като някаква биалетка или нещо такова, но при положение, че съм сменил носачи и шарнири и пак казаха че не знаят какво е...... а най-интерсното е, че и самите майстори последния път са казали (баща ми им я закара), че чуват тропането но не могат да разберат от къде идва - съответно явно си е от модела.

Та за да не оспамваме темата - надявам се да има поне още една такава кола на срещата, да ме повози едно кръгче белким усетя разлика?
Reply

#18
Ами карана е в Мото Пфое, на един майстор в Люлин, после при едни майстори на бул. Черни Връх - почти на околомръсното, и на още едно мястно, което не мога да обясня. Навсякъде казват, че всичко й било супер, а тя си тропа ли тропа - на мен (неразбирам нищо от тия работи) ми звучи като някаква биалетка или нещо такова, но при положение, че съм сменил носачи и шарнири и пак казаха че не знаят какво е...... а най-интерсното е, че и самите майстори последния път са казали (баща ми им я закара), че чуват тропането но не могат да разберат от къде идва - съответно явно си е от модела.

Та за да не оспамваме темата - надявам се да има поне още една такава кола на срещата, да ме повози едно кръгче белким усетя разлика?
Reply

#19
Бройте и мен за неделя.
Ще "докладвам" допълнително колко хора ще идват с мен.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#20
Бройте и мен за неделя.
Ще "докладвам" допълнително колко хора ще идват с мен.
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)