The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща Ст.Загора 9.03.2008

#11
Ами по принцип може но е прието срещите да са в неделя.Събота някой може работа да има или да е на село ракийка да вари.А в неделя работата приключва и трябва малко време човек да релаксира да хапне да пийне и да се зареди с енергия за предстоящата трудна седмица.А пък на всичко отгоре 8ми е празник на жените които чакат цяла година за да им се обърне малко внимание и повечето ресторанти са заети с празнуващи жени и тяхните половинки. Big Grin :love5: Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#12
Ами по принцип може но е прието срещите да са в неделя.Събота някой може работа да има или да е на село ракийка да вари.А в неделя работата приключва и трябва малко време човек да релаксира да хапне да пийне и да се зареди с енергия за предстоящата трудна седмица.А пък на всичко отгоре 8ми е празник на жените които чакат цяла година за да им се обърне малко внимание и повечето ресторанти са заети с празнуващи жени и тяхните половинки. Big Grin :love5: Big Grin
никога не е късно да станеш за резил
Клубна карта№00210
Reply

#13
зеления Wrote:Ами по принцип може но е прието срещите да са в неделя.Събота някой може работа да има или да е на село ракийка да вари.А в неделя работата приключва и трябва малко време човек да релаксира да хапне да пийне и да се зареди с енергия за предстоящата трудна седмица.А пък на всичко отгоре 8ми е празник на жените които чакат цяла година за да им се обърне малко внимание и повечето ресторанти са заети с празнуващи жени и тяхните половинки. Big Grin :love5: Big Grin
Хе,хе,не мога да си представя да чакам
цяла година да ми се обърне внимание Smile))
Извън шегата -ако се съобразяваме с удобството
на всеки от нас ,няма как да стигнем до сбирка..
Така,че приемаме обявената дата и правим
всичко възможно да присъстваме !
Лично аз съм на линия,разбира се
:wink:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#14
зеления Wrote:Ами по принцип може но е прието срещите да са в неделя.Събота някой може работа да има или да е на село ракийка да вари.А в неделя работата приключва и трябва малко време човек да релаксира да хапне да пийне и да се зареди с енергия за предстоящата трудна седмица.А пък на всичко отгоре 8ми е празник на жените които чакат цяла година за да им се обърне малко внимание и повечето ресторанти са заети с празнуващи жени и тяхните половинки. Big Grin :love5: Big Grin
Хе,хе,не мога да си представя да чакам
цяла година да ми се обърне внимание Smile))
Извън шегата -ако се съобразяваме с удобството
на всеки от нас ,няма как да стигнем до сбирка..
Така,че приемаме обявената дата и правим
всичко възможно да присъстваме !
Лично аз съм на линия,разбира се
:wink:
Не се осмеляваме не понеже е трудно,а е трудно,понеже не се осмеляваме!
                                                                                   
VOLVO S40 2,0 D 2005
Клубна карта N 00051
Reply

#15
чудя се как да извъртя работата та някой да ме докара след сбирката . отдавна не съм посещавал града ви. ама ще измисля нещо и ще потвърдя.

ПП Вили може да е така добра да върне колата с мен и атанас до софия както миналия месец от пловдив. много му е слаб ангела на атанас и аз трябва да му пригласям.......
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#16
чудя се как да извъртя работата та някой да ме докара след сбирката . отдавна не съм посещавал града ви. ама ще измисля нещо и ще потвърдя.

ПП Вили може да е така добра да върне колата с мен и атанас до софия както миналия месец от пловдив. много му е слаб ангела на атанас и аз трябва да му пригласям.......
VOLVO S40 1998 100kW (140к.с.) 5 MANUAL 183Nm минало
VOLVO S60 D5 2006 136kW (185к.с.) 6 MANUAL 400Nm минало
VOLVO XC60 2013 158kW (215к.с.) 6 AUTOMATIC 440Nm настояще
VOLVO бъдещето е неизвестно...
Reply

#17
Искам и ааааазззззз!!!!!!!!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#18
Искам и ааааазззззз!!!!!!!!!!
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#19
Mishell Wrote:Искам и ааааазззззз!!!!!!!!!!


Quote:Мисля да поканя офицялните лица на клуба за да ни озаконят и да благословят най новия си клон.

След така отправените покани на къде без вас ? Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#20
Mishell Wrote:Искам и ааааазззззз!!!!!!!!!!


Quote:Мисля да поканя офицялните лица на клуба за да ни озаконят и да благословят най новия си клон.

След така отправените покани на къде без вас ? Big Grin Big Grin Big Grin
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)