The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
СРЕЩА ПЛОВДИВ 16-ти МАРТ 13чр-т"ПИКНИК"

Поредната среща вече е в историята, уви. Но както винаги беше изключително приятно да се съберем, да се видим, поприказваме и преядем :oops:
Заведението беше на изключително ниво, сред природата, птичките пееха,рибките плуваха и всичко беше прекрасно Big Grin
Сега очаквамеи фото-репортажа, за да преживеем отново в образи незабравимите моменти :wink:
Reply

Поредната среща вече е в историята, уви. Но както винаги беше изключително приятно да се съберем, да се видим, поприказваме и преядем :oops:
Заведението беше на изключително ниво, сред природата, птичките пееха,рибките плуваха и всичко беше прекрасно Big Grin
Сега очаквамеи фото-репортажа, за да преживеем отново в образи незабравимите моменти :wink:
Reply

БЛАГОДАРСКО НА ВСИЧКИ ПРИСЪСТВАЛИ!
Другите гледайте снимки и слушайте легендите
До нови срещи колеги! ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

БЛАГОДАРСКО НА ВСИЧКИ ПРИСЪСТВАЛИ!
Другите гледайте снимки и слушайте легендите
До нови срещи колеги! ;-)
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

Както винаги всичко бе на ниво.Благодаря за топлото посрещане и перфектната организация.Много приятни мигове и още по приятни изживявания със верните фенове и клубари .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

Както винаги всичко бе на ниво.Благодаря за топлото посрещане и перфектната организация.Много приятни мигове и още по приятни изживявания със верните фенове и клубари .
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

мдааа! екстра беше! и време и организация и заведение и компания. Бравос Веско! само едно не беше помислил - порциите да са по-малки и не толкова вкусни. питате ли ме как се дотътрузих до софия с пълен корем свит на седалката. Мъка Big Grin Big Grin
успешна седмица колеги Smile
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

мдааа! екстра беше! и време и организация и заведение и компания. Бравос Веско! само едно не беше помислил - порциите да са по-малки и не толкова вкусни. питате ли ме как се дотътрузих до софия с пълен корем свит на седалката. Мъка Big Grin Big Grin
успешна седмица колеги Smile
Volvo 440 GLT 1991
Volvo S40 2.0, 136 h.p. 1996
Mitsubishi Outlander 2007 2.0 DiD
Reply

ogo1 Wrote:мдааа! екстра беше! и време и организация и заведение и компания. Бравос Веско! само едно не беше помислил - порциите да са по-малки и не толкова вкусни. питате ли ме как се дотътрузих до софия с пълен корем свит на седалката. Мъка Big Grin Big Grin
успешна седмица колеги Smile


Big Grin Big Grin
Оги и кучето ми още се "грижи" за кокала ти от джолана Big Grin
Успешна да е за всички новата седмица!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

ogo1 Wrote:мдааа! екстра беше! и време и организация и заведение и компания. Бравос Веско! само едно не беше помислил - порциите да са по-малки и не толкова вкусни. питате ли ме как се дотътрузих до софия с пълен корем свит на седалката. Мъка Big Grin Big Grin
успешна седмица колеги Smile


Big Grin Big Grin
Оги и кучето ми още се "грижи" за кокала ти от джолана Big Grin
Успешна да е за всички новата седмица!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)