The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
RESET SERVICE LIGHT

#61
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=5df2WQPONI0[/youtube]
Reply

#62
Здравейте,

Наскоро и на мен ми се появи, че "предстои сервизиране" и видях в гугъл как да си го ресетна. Искам да попитам след като след 5-6 месеца ми предстои да сменям масло и т.н. мога ли пак по същата процедура или по-друг начин да "зануля този брояч" без да ми е излязло на таблото това съобщение? Идеята ми е да ми излиза, когато наистина се налага.
Reply

#63
mjalby Wrote:Здравейте,

Наскоро и на мен ми се появи, че "предстои сервизиране" и видях в гугъл как да си го ресетна. Искам да попитам след като след 5-6 месеца ми предстои да сменям масло и т.н. мога ли пак по същата процедура или по-друг начин да "зануля този брояч" без да ми е излязло на таблото това съобщение? Идеята ми е да ми излиза, когато наистина се налага.
Това май става само софтуерно.
ex XC90
Reply

#64
mjalby Wrote:Здравейте,

Наскоро и на мен ми се появи, че "предстои сервизиране" и видях в гугъл как да си го ресетна. Искам да попитам след като след 5-6 месеца ми предстои да сменям масло и т.н. мога ли пак по същата процедура или по-друг начин да "зануля този брояч" без да ми е излязло на таблото това съобщение? Идеята ми е да ми излиза, когато наистина се налага.
Ако стане сега,няма проблем да си го ресетваш когато искаш.Зададено е на 1 година или определен пробег.
Reply

#65
mjalby Wrote:Здравейте,

Наскоро и на мен ми се появи, че "предстои сервизиране" и видях в гугъл как да си го ресетна. Искам да попитам след като след 5-6 месеца ми предстои да сменям масло и т.н. мога ли пак по същата процедура или по-друг начин да "зануля този брояч" без да ми е излязло на таблото това съобщение? Идеята ми е да ми излиза, когато наистина се налага.
Колега, не знам дали е възможно да го занулиш без да ти е излязло съобщението, може и да става някак, но ако имаш нерви да го търпиш да ти седи 5-6 месеца, след като ти е излязло, това също е вариант!
Volvo V70 2002 Bi-Fuel

Volvo S80 2008 T6 AWD

Ex: Volvo V50 2005 2,4i
Reply

#66
Ще го пробвам скоро, ама все забравям преди да запаля колата. Ама този вариант с търпението на мен ми се вижда немислим Big Grin Предполагам, че ако се закачи за диагностика, ще може да се ресетне и ако не стане с копчето за трипа, ще ги помоля при смяната на консумативи да го направят.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)