The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да бъде срещата?
You do not have permission to vote in this poll.
31 май-1 юни
0%
0 0%
7-8 юни
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВТОРА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА С ПРЕСПИВАНЕ!

#1
Време е, колеги....позволявам си да се цитирам от поетичната, че ми е по-лесно:lol:
"хайде иде време
национална среща да спретНеме
да се пукне пролет, разцъфти
със сили нови към нови бъднини
по-хубави, силни и с надежди окриЛни
да сбъднем нашите мечти..."

Предложения за дата и място, мисля, че края на май, началото на юни, след всички празници, през които повечето клубари са щипнали кой накъдето може. Както и нещо като Търново, или някое китно зелено местенце, ще ни дойде добре, организацията е сложна и затова е крайно време да се посъбудим.
Reply

#2
Време е, колеги....позволявам си да се цитирам от поетичната, че ми е по-лесно:lol:
"хайде иде време
национална среща да спретНеме
да се пукне пролет, разцъфти
със сили нови към нови бъднини
по-хубави, силни и с надежди окриЛни
да сбъднем нашите мечти..."

Предложения за дата и място, мисля, че края на май, началото на юни, след всички празници, през които повечето клубари са щипнали кой накъдето може. Както и нещо като Търново, или някое китно зелено местенце, ще ни дойде добре, организацията е сложна и затова е крайно време да се посъбудим.
Reply

#3
може пак да препишем от братчедите със сааб. На цветница си правят национална среща в търново,
ако отзивите им от мястото където са били направо го хващаме Big Grin
колкото до датата, лично аз до края на месеца все още съм затрупан с работа, през април ще правя голям ремонт в къщи, за май засега не съм планувал нищо :? :roll:

пп: всъщност на 10-11 май / събота и неделя / в ловеч са wasp и twisted sister, така че и за този уикенд имам планове :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#4
може пак да препишем от братчедите със сааб. На цветница си правят национална среща в търново,
ако отзивите им от мястото където са били направо го хващаме Big Grin
колкото до датата, лично аз до края на месеца все още съм затрупан с работа, през април ще правя голям ремонт в къщи, за май засега не съм планувал нищо :? :roll:

пп: всъщност на 10-11 май / събота и неделя / в ловеч са wasp и twisted sister, така че и за този уикенд имам планове :wink:
We like it hard, we like it fast
We got the biggest amps, man they blast
True metal people wanna rock not pose
Wearin' jeans and leather, not cracker jack clothes
Reply

#5
ами Ловеч нещо много хубаво ми звучи ,пък и е в централна България............. :roll:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#6
ами Ловеч нещо много хубаво ми звучи ,пък и е в централна България............. :roll:
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#7
Но сигурно вече всички хотели са резервирани за тези дати!
Пък и според мен е по-добре да бъде някъде сред природата. Кангалов още в началото като се появи беше споменавал за нещо в Централния Балкан, но сега не се сещам. Я да си каже Big Grin
А може и нещо около Старозагорските минерални бани да се спретне, тъкмо да покажем и банските :wink:
Reply

#8
Но сигурно вече всички хотели са резервирани за тези дати!
Пък и според мен е по-добре да бъде някъде сред природата. Кангалов още в началото като се появи беше споменавал за нещо в Централния Балкан, но сега не се сещам. Я да си каже Big Grin
А може и нещо около Старозагорските минерални бани да се спретне, тъкмо да покажем и банските :wink:
Reply

#9
проблема с май месец са многото празници и съботите за отработване(10 и 17 мисля че е прието официално)
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#10
проблема с май месец са многото празници и съботите за отработване(10 и 17 мисля че е прието официално)
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)