The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Poll: Кога да бъде срещата?
You do not have permission to vote in this poll.
31 май-1 юни
0%
0 0%
7-8 юни
0%
0 0%
Total 0 vote(s) 0%
* You voted for this item. [Show Results]

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВТОРА НАЦИОНАЛНА СРЕЩА С ПРЕСПИВАНЕ!

#31
дайте да решим първо в северна или южна България да се съберем.на мен например ми се ходи в Троянския балкан............ :lol:
майтабе !
наистина е добре да се пусне анкета,защото имам чувството че тоя път групата ще е повече от 100 човека ......като сложим жени и деца!
колкото за датите 1 юни ме устройва най добре
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#32
дайте да решим първо в северна или южна България да се съберем.на мен например ми се ходи в Троянския балкан............ :lol:
майтабе !
наистина е добре да се пусне анкета,защото имам чувството че тоя път групата ще е повече от 100 човека ......като сложим жени и деца!
колкото за датите 1 юни ме устройва най добре
Не знам дали сте чували за това, но учените са създали малки гъсочета, които вярват, че един самолет е тяхната майка. Човешките същества ще вярват все повече във всевъзможни неща, които не са верни и това е ОК.
Кърт Вонегът

[Image: ab269060.gif]
Reply

#33
Мога и на Трявна да уредя ,но трябва да се обадя тук там ,организирал съм 3 семинара там ,а един хотел сме климатизирали.Готино е ,ала трябва да актуализирам инфо.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#34
Мога и на Трявна да уредя ,но трябва да се обадя тук там ,организирал съм 3 семинара там ,а един хотел сме климатизирали.Готино е ,ала трябва да актуализирам инфо.
Нека говорят,а ние ще правим каквото трябва и каквото е редно.
Шампион за сезон 2011-2012 с Volvo S60 D5- Шампионат по издръжливост на пилоти и автомибили
Шампион към БФАС 2014 с Volvo 480 ES - Шампионат по издръжливост на пилоти и автомобили
Reply

#35
Кангалов Wrote:Мога и на Трявна да уредя ,но трябва да се обадя тук там ,организирал съм 3 семинара там ,а един хотел сме климатизирали.Готино е ,ала трябва да актуализирам инфо.
Аз и жената миналата година изкарахме добре в Трявна.НИЕ СМЕ ЗА ТРЯВНА.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#36
Кангалов Wrote:Мога и на Трявна да уредя ,но трябва да се обадя тук там ,организирал съм 3 семинара там ,а един хотел сме климатизирали.Готино е ,ала трябва да актуализирам инфо.
Аз и жената миналата година изкарахме добре в Трявна.НИЕ СМЕ ЗА ТРЯВНА.
Кола без турбо........като жена без гърди.Караш я ,ноо....нещо липсва.
Reply

#37
Аз пък никога не съм ходила там, но съм чувала много хубави неща. Ето защо И аз съм за Трявна. Big Grin
Reply

#38
Аз пък никога не съм ходила там, но съм чувала много хубави неща. Ето защо И аз съм за Трявна. Big Grin
Reply

#39
Big Smile Wrote:Аз пък никога не съм ходила там, но съм чувала много хубави неща. Ето защо И аз съм за Трявна. Big Grin

Аз съм бил, но време мина от тогава...С удоволствие бих си припомнил добрите впечатления!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply

#40
Big Smile Wrote:Аз пък никога не съм ходила там, но съм чувала много хубави неща. Ето защо И аз съм за Трявна. Big Grin

Аз съм бил, но време мина от тогава...С удоволствие бих си припомнил добрите впечатления!
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)