The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
ВАРНА - 06.04.2008 - Среща на шегаджиите...

#11
Хайде и аз съм за "зелено". Майната и на Формулата, един път ще я пропуснем Smile
Reply

#12
Хайде и аз съм за "зелено". Майната и на Формулата, един път ще я пропуснем Smile
Reply

#13
ico850 Wrote:Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin

Я по възпитано бре Ицко_850 Confusedhock:

Аз ще гледам Formula 1 (не мисля ,че съм само аз )така ,
че променяйте часа или датата или завдение с телевизор.

Не е взжно да се бърза да се пусне тема за Варненската клубна среща
(Мевдо),а по - интересно е да се съобрази с клубарите и техните желания.

Миналата среща говорихме за Шумен нещо ,какво стана?!
(нищо няй-вероятно нали Кангалов Big Grin )
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#14
ico850 Wrote:Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin

Я по възпитано бре Ицко_850 Confusedhock:

Аз ще гледам Formula 1 (не мисля ,че съм само аз )така ,
че променяйте часа или датата или завдение с телевизор.

Не е взжно да се бърза да се пусне тема за Варненската клубна среща
(Мевдо),а по - интересно е да се съобрази с клубарите и техните желания.

Миналата среща говорихме за Шумен нещо ,какво стана?!
(нищо няй-вероятно нали Кангалов Big Grin )
Полезно четиво което може да направи престоя ви във форума по-приятен
                             Десетте “Божии” Заповеди
Reply

#15
msmilev Wrote:Хайде и аз съм за "зелено". Майната и на Формулата, един път ще я пропуснем Smile

Ми да. нали я даваха миналата година :lol: :lol: :lol:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#16
msmilev Wrote:Хайде и аз съм за "зелено". Майната и на Формулата, един път ще я пропуснем Smile

Ми да. нали я даваха миналата година :lol: :lol: :lol:
Volvo 360GLE лети с попътен вятър :-), а да и едно S70 2.5 TDI не него не му требе попътен ветър Big Grin
Не повтаряй грешките на другите, така твойте ще са УНИКАЛНИ :-)
Вече не се казва "Върви на майната си", а се казва: "Ходи в Русия"
Reply

#17
A защо не пробвате варианта "на зелено с телевизор"!? :roll:
Все ще намерите накой, който има телевизор и на 12V. bTV се хваща навсякъде, тъй че - хем Формула 1, хем на природа, хем на всички кеф! :wink: Tongue
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#18
A защо не пробвате варианта "на зелено с телевизор"!? :roll:
Все ще намерите накой, който има телевизор и на 12V. bTV се хваща навсякъде, тъй че - хем Формула 1, хем на природа, хем на всички кеф! :wink: Tongue
460GLE 1,8i(1991) -> V40 1,8i Sportline(1998) -> S80 D5 (2002) 198hp/4100, 415Nm/1660-3000
[Image: v.gif][Image: o.gif][Image: l.gif][Image: v.gif][Image: o.gif]
Reply

#19
ico850 Wrote:Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin

Ице при подобни изказвания и достатъчно фенове на Ф1 най-много вместо да те боли - да те сърби ама нещо друго. Big Grin

Нещо не видях предложения към момента...

Единият вариант е за някъде на зелено(със или без ТВ) спомената беше ботаничската градина на дружба.
Другият вариант е отново в някоя кръчма - не е лошо да се обсъди и този вариант защото при кофти време остава единствен.

Аз лично съм за първия вариант (формулата все ще я прежаля за благото на клубната среща)
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply

#20
ico850 Wrote:Мене ме боли целия ...... за Формулата. Мислех си за нещо като излет на зелено някъде този път Big Grin Big Grin Big Grin

Ице при подобни изказвания и достатъчно фенове на Ф1 най-много вместо да те боли - да те сърби ама нещо друго. Big Grin

Нещо не видях предложения към момента...

Единият вариант е за някъде на зелено(със или без ТВ) спомената беше ботаничската градина на дружба.
Другият вариант е отново в някоя кръчма - не е лошо да се обсъди и този вариант защото при кофти време остава единствен.

Аз лично съм за първия вариант (формулата все ще я прежаля за благото на клубната среща)
Volvo V40 2.0, 140 h.p. 1996, ГИ PowerJet
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)