The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
части за турбо компресори за 740-760-780 и 940

#1
тук можете да намерите всичко необходимо за вашите волва 7и9 серия <!-- m --><a class="postlink" href="http://www.fcpgroton.com/volvo700900turbo.htm#garrettoil">http://www.fcpgroton.com/volvo700900tur ... garrettoil</a><!-- m -->
Reply

#2
Малка корекция , да части са ама са за около турбокомпресора , и турбокомпресори има , ама части за тях........... :evil:
Колкото повече , толкова повече
Reply

#3
raxell Wrote:Малка корекция , да части са ама са за около турбокомпресора , и турбокомпресори има , ама части за тях........... :evil:
аз и части мога да ти предложа ама ме съмнява да ли сам ще можеш да си го ремонтираш Big Grin а тези неща се намират трудно и затова съм ги пуснал,можеш и онлаин да си ги купиш
Reply

#4
Като гледам снимката на 1985-1987 Garrett Oil Cooled Turbocharger System е 1 към 1 с моето на 460.
[Image: garrettpre87.jpg]
Reply

#5
galin dizela Wrote:
raxell Wrote:Малка корекция , да части са ама са за около турбокомпресора , и турбокомпресори има , ама части за тях........... :evil:
аз и части мога да ти предложа ама ме съмнява да ли сам ще можеш да си го ремонтираш Big Grin а тези неща се намират трудно и затова съм ги пуснал,можеш и онлаин да си ги купиш


Big Grin Big Grin Big Grin Не се съмнявай , аз частите /ремонтния комплект само че с ремонтни размери/ си ги произвеждам сам и то от години Big Grin Big Grin Big Grin

И за това че се намира трудно продаваното в линка не си прав , морги много и е почти без пари /сравнено с онлайн цените/ само да искаш и да можеш да търсиш , пък и какво ли трябва да се е случило с колата ти че да търсиш окомплектовка и то на турбокомпресора , дали от колата ще става нещо ?

ПС:без да се заяждам , просто това е моето мнение :wink:
Колкото повече , толкова повече
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)