The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Отстъпки в Бензиностанции ЕКО-ЕЛДА за ВОЛВОКЛУБ

#31
Ние сме твърдо "ЗА" издаването на клубни карти!!!
Тъй че....колкото по бързо-толкова по-добре :wink:

#32
Ние сме твърдо "ЗА" издаването на клубни карти!!!
Тъй че....колкото по бързо-толкова по-добре :wink:

#33
kire Wrote:Ние сме твърдо "ЗА" издаването на клубни карти!!!
Тъй че....колкото по бързо-толкова по-добре :wink:

Естесвено!Мотане няма, просто сега са празници и хората ме чакат след 7-ми. Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#34
kire Wrote:Ние сме твърдо "ЗА" издаването на клубни карти!!!
Тъй че....колкото по бързо-толкова по-добре :wink:

Естесвено!Мотане няма, просто сега са празници и хората ме чакат след 7-ми. Smile
XC 70 '12/D5; 
C30 '07/2D

#35
Идеята е хубава не заради двете стотинки на литър... С тях и без тях нежната ми ламичка си гори 12 бензин градско и предпочитам ако качеството, за което претендират отговаря на думите им да зареждам от тях. Казвам това и защото на скоро заредих от Шел - 95 /нормален/ - е... на един наистина стръмен наклон във вилната зона на Албена само дето не ми угасна колата - гаден и мръсен бензин, от който колата ми много се мъчеше. Като цяло зареждам основно от ОМВ - 100 октана и съм доволен, но сега след офертата на Еко Елда и прочетеното от мен за горивата им съм меко казано склонен да заредя от там. Още повече, че тези дни ми се очертава ходене до София и какъв по- добър тест за разхода и качеството на горивата, които предлагат. Ще направя само едно уточнение за колегите, които не са от Добрич и някой път може да им се наложи да зареждат като минават пред Добрич на Еко - така както са сложили знака си на картата на града излиза, че се намира на мястото на Шел - до ЖП линията, а тя не е там - намира се на гърба на Стоматологична поликлиника - на кръстовището на бул. Добруджа и ул. Отец Паисии /както правилно е показано на по- подробната карта /. Сега... ще си позволя да вмъкна, че и аз очаквам положителното решение на въпроса с картите и от тук възниква и въпроса - как ще стане възможно всеки желаещ да получи такава карта?! Smile
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.

#36
Идеята е хубава не заради двете стотинки на литър... С тях и без тях нежната ми ламичка си гори 12 бензин градско и предпочитам ако качеството, за което претендират отговаря на думите им да зареждам от тях. Казвам това и защото на скоро заредих от Шел - 95 /нормален/ - е... на един наистина стръмен наклон във вилната зона на Албена само дето не ми угасна колата - гаден и мръсен бензин, от който колата ми много се мъчеше. Като цяло зареждам основно от ОМВ - 100 октана и съм доволен, но сега след офертата на Еко Елда и прочетеното от мен за горивата им съм меко казано склонен да заредя от там. Още повече, че тези дни ми се очертава ходене до София и какъв по- добър тест за разхода и качеството на горивата, които предлагат. Ще направя само едно уточнение за колегите, които не са от Добрич и някой път може да им се наложи да зареждат като минават пред Добрич на Еко - така както са сложили знака си на картата на града излиза, че се намира на мястото на Шел - до ЖП линията, а тя не е там - намира се на гърба на Стоматологична поликлиника - на кръстовището на бул. Добруджа и ул. Отец Паисии /както правилно е показано на по- подробната карта /. Сега... ще си позволя да вмъкна, че и аз очаквам положителното решение на въпроса с картите и от тук възниква и въпроса - как ще стане възможно всеки желаещ да получи такава карта?! Smile


Attached Files Thumbnail(s)
   
"И тъй тайно и полека народя за неколко ноще порасте на няколко века!" - Иван Вазов.

#37
Само дето в Русе май няма такава бензиностанция още, или пък дано греша?!? :|

Колега, ами 12 градско не е ли малко повечко от нормално, или просто ти е тежичък крака на педала? Мойта десятка си хваща, като чат пат я понатискам.
VW Golf II'84-ex AUDI 100 C4'93-ex
Volvo V40 MY96 1.8i 85kW-еx
VW PASSAT B5.5'02 1.9TDI PD-ex, C3'03 1.4HDI 50kW-ex
Volvo V70 II MY02 2.4 D5 120+kW+M56, 307face'06 1.6HDI 81kW-ex
Volvo V70 II MY05-face 2.4 D5 120kW+AW55-50SN - на части
Volvo V70 III MY09 2.4 D5 136+kW TF-80SC-ex, Rav4'06 2.2D4D 100kW-ех
Volvo XC60 MY09 2.4 D5 136+kW M66 SUMMUM PAN Angel
Volvo XC60 MY15 D4204T5 TG-81SC FWD

#38
Само дето в Русе май няма такава бензиностанция още, или пък дано греша?!? :|

Колега, ами 12 градско не е ли малко повечко от нормално, или просто ти е тежичък крака на педала? Мойта десятка си хваща, като чат пат я понатискам.
VW Golf II'84-ex AUDI 100 C4'93-ex
Volvo V40 MY96 1.8i 85kW-еx
VW PASSAT B5.5'02 1.9TDI PD-ex, C3'03 1.4HDI 50kW-ex
Volvo V70 II MY02 2.4 D5 120+kW+M56, 307face'06 1.6HDI 81kW-ex
Volvo V70 II MY05-face 2.4 D5 120kW+AW55-50SN - на части
Volvo V70 III MY09 2.4 D5 136+kW TF-80SC-ex, Rav4'06 2.2D4D 100kW-ех
Volvo XC60 MY09 2.4 D5 136+kW M66 SUMMUM PAN Angel
Volvo XC60 MY15 D4204T5 TG-81SC FWD

#39
бившия Шелв по ВОЛОВ преди крьстовището Дружба Черодеика сега мисля е ЕКО ЕЛДА

#40
бившия Шелв по ВОЛОВ преди крьстовището Дружба Черодеика сега мисля е ЕКО ЕЛДА



Forum Jump:


Users browsing this thread:
2 Guest(s)