The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Проблем със запалката

#1
Преди няколко дена незнайно от какво ми спря притока на ток към запалката. :roll:
Някой ако има идея каква може да е причината и как се вади панелката с пепелника и запалката да погледна отзаде нека да сподели, че ми е необходим тока от нея за навигатора ;о(

П.П. Става въпрос за С40 99г.
Reply

#2
Провери ли си бушона.
Reply

#3
хамлет Wrote:Преди няколко дена незнайно от какво ми спря притока на ток към запалката. :roll:
Някой ако има идея каква може да е причината и как се вади панелката с пепелника и запалката да погледна отзаде нека да сподели, че ми е необходим тока от нея за навигатора ;о(

П.П. Става въпрос за С40 99г.

Мда, това си е проблем, аз там си включвам антирадара. Big Grin
Reply

#4
То тази процедура съм я правил, цялата средна колконка на V40 съм я разглобявал за да сменям крушки, като се прибера в събота ще поггледна как беше, че така наизуст не си спомням и ще пиша.
Reply

#5
Dumfree Wrote:Провери ли си бушона.

Вадих ги сичките бушони и проверявах наред са си. Ако имаш идея кой точно е пак ще го гледам че има едни дето с мойте дебели пръсти немога да ги стигна ;о)
Reply

#6
хамлет Wrote:
Dumfree Wrote:Провери ли си бушона.

Вадих ги сичките бушони и проверявах наред са си. Ако имаш идея кой точно е пак ще го гледам че има едни дето с мойте дебели пръсти немога да ги стигна ;о)

Не ги вади всички, а обърни капака на бушоните и на него има схема Big Grin Ти кои бушони проверяваш. Има едни в купето и едни под предния капак. Трябва да гледаш тези в купето долу до съединителя. Аз имах същия проблем и беше от бушона.
Reply

#7
VolvoFan Wrote:
хамлет Wrote:
Dumfree Wrote:Провери ли си бушона.

Вадих ги сичките бушони и проверявах наред са си. Ако имаш идея кой точно е пак ще го гледам че има едни дето с мойте дебели пръсти немога да ги стигна ;о)

Не ги вади всички, а обърни капака на бушоните и на него има схема Big Grin Ти кои бушони проверяваш. Има едни в купето и едни под предния капак. Трябва да гледаш тези в купето долу до съединителя. Аз имах същия проблем и беше от бушона.
Ами точно тия в купето гледах, там по схемата ама наблегнах на тия Accessories дето са наблегнах на тях, но несъм сигурен кой е за запалката
Reply

#8
Пише "cigar lighter" мисля. По схемата трвябва да е номер 13.
Reply

#9
Пфу намерих го кой е бушона, само се питам дали може да го сменя с 20А тъй-като този беше 15А?
Reply

#10
хамлет Wrote:Пфу намерих го кой е бушона, само се питам дали може да го сменя с 20А тъй-като този беше 15А?
може, може!! Само внимавай другия път вместо бушона да не ти изгори колата. PS щом е изгорял значи нещо е дало на късо и ако сложиш по-мощен може да стане голяма беля.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)