The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
850 GLT 2000 20V - пали когато си иска

#11
По повод акумулатора - той си е съвсем нов - на по-малко от месец, защото стария свърши курса като счупи първия стартер и даде на късо...
Отидох и си взех чисто нов сух БОШ...
Днес започна да пали нормално. Оказа се, че като откача куплунга на датчика, който е след въздушния филтър и го закача обратно след няколко минути пали няколко пъти без грешка.
Това обаче до 19:30, когато отказа да запали въпреки всичко. Мястото беше такова, че нямаше как да я бутам и трябваше да излезе на стартер. Излезе де, ама точно метър по-късно стартера отново остана без четки. Факта, че запали само 3-4 метра по-късно вече нямаше никакво значение....
Утре ще свалям всичко, за да оправя стартера.
От МП нищо не са казали, защото часът ми е за тази сряда, но се чудя има ли смисъл да ходя там (в Русе) или да се оправям при познати майстори, които имат нужното оборудване и знания...
Весело изкарване на всички, които ще празнуват 6-ти...
И аз като оправя бакиите на Проклетията ще се присъединя към остатъците от АГНЕЦА....
Наздраве предварително и Благодаря за изказаните мнения!
Reply

#12
По повод акумулатора - той си е съвсем нов - на по-малко от месец, защото стария свърши курса като счупи първия стартер и даде на късо...
Отидох и си взех чисто нов сух БОШ...
Днес започна да пали нормално. Оказа се, че като откача куплунга на датчика, който е след въздушния филтър и го закача обратно след няколко минути пали няколко пъти без грешка.
Това обаче до 19:30, когато отказа да запали въпреки всичко. Мястото беше такова, че нямаше как да я бутам и трябваше да излезе на стартер. Излезе де, ама точно метър по-късно стартера отново остана без четки. Факта, че запали само 3-4 метра по-късно вече нямаше никакво значение....
Утре ще свалям всичко, за да оправя стартера.
От МП нищо не са казали, защото часът ми е за тази сряда, но се чудя има ли смисъл да ходя там (в Русе) или да се оправям при познати майстори, които имат нужното оборудване и знания...
Весело изкарване на всички, които ще празнуват 6-ти...
И аз като оправя бакиите на Проклетията ще се присъединя към остатъците от АГНЕЦА....
Наздраве предварително и Благодаря за изказаните мнения!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)