The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined array key "dateline" - Line: 1000 - File: inc/functions_post.php PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/inc/functions_post.php 1000 errorHandler->error_callback
/inc/functions_post.php 834 get_post_attachments
/showthread.php 1121 build_postbit
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
CD-то блокира

#1
Днес ми блокира CD-то на XC-90.Обадих се на един приятел и разглобихме цялото табло.Извадихме го но сега незнам къде да го занеса да го оправят,а и панела за управление не е на самият чейнджър и няма да могат да го пуснат.А когато пък не е сложено немога да карам колата.Какво ще ме посъветвате.От Бургас съм
Reply

#2
Днес ми блокира CD-то на XC-90.Обадих се на един приятел и разглобихме цялото табло.Извадихме го но сега незнам къде да го занеса да го оправят,а и панела за управление не е на самият чейнджър и няма да могат да го пуснат.А когато пък не е сложено немога да карам колата.Какво ще ме посъветвате.От Бургас съм
Reply

#3
Здрасти колега.Защо не отидеш до Мото Пфое.Волвото ти сигурно все още е гаранционно.Там сигурно ще измислят нещо поне да можеш да го караш докато ти оправят някъде СД-то.Между другото,в НЕДЕЛЯ(11 май) е първата среща на феновете на Волво в нашия град.Така че ако искаш заповядай.Следи във "срещи на клуба" къде ще точно,тъй като все още не е уточнено.
[Image: 16008.jpg]
Reply

#4
Здрасти колега.Защо не отидеш до Мото Пфое.Волвото ти сигурно все още е гаранционно.Там сигурно ще измислят нещо поне да можеш да го караш докато ти оправят някъде СД-то.Между другото,в НЕДЕЛЯ(11 май) е първата среща на феновете на Волво в нашия град.Така че ако искаш заповядай.Следи във "срещи на клуба" къде ще точно,тъй като все още не е уточнено.


Attached Files Thumbnail(s)
   
[Image: 16008.jpg]
Reply

#5
ned_bs Wrote:Днес ми блокира CD-то на XC-90.Обадих се на един приятел и разглобихме цялото табло.Извадихме го но сега незнам къде да го занеса да го оправят,а и панела за управление не е на самият чейнджър и няма да могат да го пуснат.А когато пък не е сложено немога да карам колата.Какво ще ме посъветвате.От Бургас съм

здравей колега!
не прави опити да отремонтираш CD-то нямаш шанс това е едно от слабите места на тези автомобили особено както е в твоя случай "чейнджър". отиди до МП и си поръчай рециклирано цената не е чак толкова страшна мисля че е около 600лв.+software за още 50лв.

P.S. като казвам рециклирано не се плаши рециклирано е в заводски условия и е с гаранцията на ново. цената на нов чейнджър е 5-6 пети над тази за рециклирания.

поздрави,
Reply

#6
ned_bs Wrote:Днес ми блокира CD-то на XC-90.Обадих се на един приятел и разглобихме цялото табло.Извадихме го но сега незнам къде да го занеса да го оправят,а и панела за управление не е на самият чейнджър и няма да могат да го пуснат.А когато пък не е сложено немога да карам колата.Какво ще ме посъветвате.От Бургас съм

здравей колега!
не прави опити да отремонтираш CD-то нямаш шанс това е едно от слабите места на тези автомобили особено както е в твоя случай "чейнджър". отиди до МП и си поръчай рециклирано цената не е чак толкова страшна мисля че е около 600лв.+software за още 50лв.

P.S. като казвам рециклирано не се плаши рециклирано е в заводски условия и е с гаранцията на ново. цената на нов чейнджър е 5-6 пети над тази за рециклирания.

поздрави,
Reply

#7
здрасти колега малко момощ.купих си Volvo v40 '98г. искам да си смена фаровете с ксенонови.Къде мога да видя мостри. че не мога да намеря никаде
Мерси предварително.
Reply

#8
здрасти колега малко момощ.купих си Volvo v40 '98г. искам да си смена фаровете с ксенонови.Къде мога да видя мостри. че не мога да намеря никаде
Мерси предварително.
Reply

#9
По темата.
Вижда ли се диска?
Ако е ДА - просто бръкни с една пинсета яка и го издърпай диска.
На мен ми се случи същото и не ми отчиташе дори че има диск вътре.
Грабнах пинсетата, пъхнах я вътре, хванах края на диска и мазно със съпротивление излезе.
После го вкарах и си беше всичко нормално.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#10
По темата.
Вижда ли се диска?
Ако е ДА - просто бръкни с една пинсета яка и го издърпай диска.
На мен ми се случи същото и не ми отчиташе дори че има диск вътре.
Грабнах пинсетата, пъхнах я вътре, хванах края на диска и мазно със съпротивление излезе.
После го вкарах и си беше всичко нормално.
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)