The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Дали би се получило

#51
Митак просто това са два еднакви външно но МНОГО различни отвътре мотори просто прочети някоя книжка по ДВГ и ще ти се изясни ако нещо не разбереш прочети отново и отново докато ти се изяснят нещата мисля че доста хора се опитаха да ти обяснят нещо което не ти изнася да е така НО ТО Е ТАКА та успехи от мене


извинявай ако с нещо съм те засегнал но така стоят нещата с техниката
Reply

#52
Митак просто това са два еднакви външно но МНОГО различни отвътре мотори просто прочети някоя книжка по ДВГ и ще ти се изясни ако нещо не разбереш прочети отново и отново докато ти се изяснят нещата мисля че доста хора се опитаха да ти обяснят нещо което не ти изнася да е така НО ТО Е ТАКА та успехи от мене


извинявай ако с нещо съм те засегнал но така стоят нещата с техниката
Reply

#53
Разбрах ви мнението колеги Волвари "Аз събрах доста мнения за"
Очаквам да чуя специалисти.


Послеслов:
Не се очаква от смяната на моторите да се постигне мощността от 143 коня но поради липсата на читав 10 клапанов, изникна варианта за 20 клапановия """"""Аз предимно ще карам на метан """"" Така че ползата от оригиналния 20 кл. комп. е минимална............................................

Чисто механично разбрах че няма да има проблем.
Reply

#54
Разбрах ви мнението колеги Волвари "Аз събрах доста мнения за"
Очаквам да чуя специалисти.


Послеслов:
Не се очаква от смяната на моторите да се постигне мощността от 143 коня но поради липсата на читав 10 клапанов, изникна варианта за 20 клапановия """"""Аз предимно ще карам на метан """"" Така че ползата от оригиналния 20 кл. комп. е минимална............................................

Чисто механично разбрах че няма да има проблем.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)