The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
БЛАГОЕВГРАД - ВТОРА СРЕЩА - 22.06.2008г. - 12:00 часа

#31
И аз давам заявка за бадж!!!!
Кога и от каде ще тръгва групата от София?
golf killer
Reply

#32
И аз давам заявка за бадж!!!!
Кога и от каде ще тръгва групата от София?
golf killer
Reply

#33
Хмммм странно, никой не пише в таз тема...
Май ще сме в ограничен състав в Блг...
Reply

#34
Хмммм странно, никой не пише в таз тема...
Май ще сме в ограничен състав в Блг...
Reply

#35
Що никои не ми казва кога и от къде ще се тръгва за Благоевград?
Няма ли да има и дръги от София или ще ходя сам?
Ако е така Колеги от Благоевград къде 6те се срещнем там и към колко часа?Там знам само Лукоил-а на входа Sad
Може и някои да ми даде номера си ако има някакъв проблем да телефонирам
Аре пишете :iroc:
golf killer
Reply

#36
Що никои не ми казва кога и от къде ще се тръгва за Благоевград?
Няма ли да има и дръги от София или ще ходя сам?
Ако е така Колеги от Благоевград къде 6те се срещнем там и към колко часа?Там знам само Лукоил-а на входа Sad
Може и някои да ми даде номера си ако има някакъв проблем да телефонирам
Аре пишете :iroc:
golf killer
Reply

#37
Willie Wrote:Аз помолих някой да ме вземе, защото ще съм сватбарка на 21-ви. Ако нямаш нищо против, може да ходим заедно, знам къде отиваме. Ако искаш да си сам, разгледай темата за първата среща в Блгр, там подробно е описан маршрута заедно с карта къде се събират колегите.
Ако има колона от София, предполагам ще тръгне от пред НИМ. Оттам тръгнахме и първия път!
За сега ще съм само с жена ми и може би едно приятелче.Ако те устроива пиши или ми звънни 0886 512 880
golf killer
Reply

#38
Willie Wrote:Аз помолих някой да ме вземе, защото ще съм сватбарка на 21-ви. Ако нямаш нищо против, може да ходим заедно, знам къде отиваме. Ако искаш да си сам, разгледай темата за първата среща в Блгр, там подробно е описан маршрута заедно с карта къде се събират колегите.
Ако има колона от София, предполагам ще тръгне от пред НИМ. Оттам тръгнахме и първия път!
За сега ще съм само с жена ми и може би едно приятелче.Ако те устроива пиши или ми звънни 0886 512 880
golf killer
Reply

#39
Караш след Лукоил-а само направо по околовръсното. Подминаваш Шел (тя е отляво) и 200- 300 метра след това завиваш надясно и се качваш над магистралата. Подминаваш другия Лукоил и в ляво има един голяааааам паркинг...

Ако не звънни - 0899 141 363 - ще дойдем да те вземем от този Лукоил на антените...
Reply

#40
Караш след Лукоил-а само направо по околовръсното. Подминаваш Шел (тя е отляво) и 200- 300 метра след това завиваш надясно и се качваш над магистралата. Подминаваш другия Лукоил и в ляво има един голяааааам паркинг...

Ако не звънни - 0899 141 363 - ще дойдем да те вземем от този Лукоил на антените...
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)