The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
проблем с километража-решение

#31
Информирах се темата Smile))) може да се обръща и в КМ.Като си го смениш се обади
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#32
Информирах се темата Smile))) може да се обръща и в КМ.Като си го смениш се обади
Chevrolet Blazer V6 4.3
Reply

#33
Quote:И да си кажа честно от както сложих километража в мили, тъщата започна да гледа на мен с друго око и да обяснява че зет и е много стриктен шофьор даже на магистралата с повече от сто и дваисет не кара.


Уха ... 120 мили си е ... много бене скорост ... ddxdd!
Хората имат ограничение на 90 мили... :roll: :oops:
Тъщата не заподозря ли всички наоколо, че се ... шматкат или дори са спрели? :twisted:

Quote:n_markov: Информирах се темата ))) може да се обръща и в КМ.Като си го смениш се обади ...

Аз се обаждам Ники:
- От Фаренхайт на Целзии на борд компа си смених показанията и ми е ясно как, но
- ако показанията "мили пер галон" могат да се сменят в "Км/литър" !!!...
обаждай веднага, защото на американката ... с борд РС-то за да разгадая моментния разход... трябва да правя едни сложни изчисления ... :evil:,
Принципно нямам вътрешното усещане за галони а за литри и това е малко кофт... но пък постоянно тренирам все едно съм в Америка... :twisted:

Дано правилно да съм те разбрал... и дано не само на новите за еС 70 да става...
:help:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#34
Quote:И да си кажа честно от както сложих километража в мили, тъщата започна да гледа на мен с друго око и да обяснява че зет и е много стриктен шофьор даже на магистралата с повече от сто и дваисет не кара.


Уха ... 120 мили си е ... много бене скорост ... ddxdd!
Хората имат ограничение на 90 мили... :roll: :oops:
Тъщата не заподозря ли всички наоколо, че се ... шматкат или дори са спрели? :twisted:

Quote:n_markov: Информирах се темата ))) може да се обръща и в КМ.Като си го смениш се обади ...

Аз се обаждам Ники:
- От Фаренхайт на Целзии на борд компа си смених показанията и ми е ясно как, но
- ако показанията "мили пер галон" могат да се сменят в "Км/литър" !!!...
обаждай веднага, защото на американката ... с борд РС-то за да разгадая моментния разход... трябва да правя едни сложни изчисления ... :evil:,
Принципно нямам вътрешното усещане за галони а за литри и това е малко кофт... но пък постоянно тренирам все едно съм в Америка... :twisted:

Дано правилно да съм те разбрал... и дано не само на новите за еС 70 да става...
:help:
КЛАСИЧЕСКИ Volvo мислител... 850 GLT "АА" до 2009 г.
2009-2014: Ford Mondeo 2.0 TDCi Duratorg, Estate Wagon - Giha, Geartronic  .07.2003 г.
Ех... минало!

От 2014 г. насетне стига лигавщини: "Всичко или нищо" Mercedes Benz!

За контакт:
GSM: 088 99 00 911 - BOYCH
boych@abv.bg
Reply

#35
Семиних си километража , така че вече имам един бензинов от в/с 70 за продан с инфоцентър.
Трябва да се извиня на 70ците километражите са като на 850ците говоря зя инфо центъра не всички имат такъв тои може да се добави допалнително ако километража няма такъв, иначе колата си е, окабелена и има всички необходими датчици за работата на инфо центъра.
Reply

#36
Семиних си километража , така че вече имам един бензинов от в/с 70 за продан с инфоцентър.
Трябва да се извиня на 70ците километражите са като на 850ците говоря зя инфо центъра не всички имат такъв тои може да се добави допалнително ако километража няма такъв, иначе колата си е, окабелена и има всички необходими датчици за работата на инфо центъра.
Reply

#37
Тоя шаран от аватара ми изглежда доста тлъст какъв модел е?

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#38
Тоя шаран от аватара ми изглежда доста тлъст какъв модел е?

There is no place like 127.0.0.1
Reply

#39
това е рвкорда 35.6 кг.
Reply

#40
това е рвкорда 35.6 кг.
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)