The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Страхотна Среща :) (13.05.2006г.)

#1
Наистина много хора се събрахме и забелязвам че все повече почваме да ставаме,което изключително ме радва :wink: Жалко че не можах да поостана повечко,но и на това съм доволен.

ПП:Само ме е яд че не намерих човека с 460(~90г.) със СПОЙЛЕРА.Да пише ако влиза в форума че имам въпрос :wink:

ППП:Също имам голям интерес към снимките.Като ги качите моля напишете къде са сложени.

-едит- от съмуан:

Снимките са качени. Намират се тук и тук. Можете да ми изпращате на мейла снимки, които сте направили по време на сбирката -> мейла ми е michmana {@аt@} gmail.com - обещавам, че ще ги публикувам.
Orion - High Performance Car Audio
Reply

#2
Радвам се, че сте прекарали добре!
Съжалявам много, че не успях да дойда, но се оказа, че днес имаме семеен празник (аз естествено бях забравил) и трябваше да се отчета!
1999 VOLVO S40 1.8 GDI 125p.s.
Reply

#3
Аз пък трябваше да ходя с колеги в Копривщица, така че пропуснах. Обаче искам да се видя с Ефри да ми даде шапката и да ми разкаже повечко Big Grin
Reply

#4
Аз отидох с закъснение от 30мин. и бяха свършили шапките - готини са!
Основател на ВКБ с членска карта 00008.
Бивш член на УС. Volvo S80 D5 2003.
Reply

#5
Беше страхотна среща, наистина страхотна. С нетърпение чакам следващтата. Снимките същоSmile
Just keep on walking
Proud To Drive Volvo
Reply

#6
Срещата беше супер! Както някой каза ние щом сме се качили да караме Волва, значи мислим с една крачка пред другите. :lol:
V40 1999 1.8 115hp
Reply

#7
По обвинението за снимките се признавам за виновен Big Grin На компютъра са ми, но все се каня да ги кача...

Благодаря на Наско (Ace Of Spades), за това, че си довери апарата на мен и имах възможността да пощракам на воля Smile

Резултатът ~100 снимки. Започвам да ги качвам и до довечера трябва всичките да са на линия.

Ето тук е първата - панорамна е. Бяха 3 снимки, които съединих и нагласих да съвпадат. Прблемът беше, че на 1 (даже 2) снимки не се събирахме Wink

П.П. Снимката е доста големичка - изчакайте я да се зареди.
Volvo S40 1998 1.8
Volvo 940 1996 2.0T
Opel Astra 2007 CDTI
Renault Megane 2010 dCi


ex - Volvo S60 2001 2.4
[Image: garagephp.jpg]
Reply

#8
Страхотна снимка от страхотна среща
Reply

#9
ей и аз не можах да дойда ама важното е че сте си изкарали добреSmile Big Grin
[Image: V.gif][Image: 0.gif][Image: L.gif][Image: V.gif][Image: 0.gif] [Image: 36_2_29.gif]
Reply

#10
Супер готино. И аз чакам с нетърпение следващата среща. Мислете за 3 или 4 юни.

Димо, благодаря за диска с музика. Лудница. Велика музика. Много добър подбор. :cheers: Big Grin
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)