The following warnings occurred:
Warning [2] Undefined property: MyLanguage::$thread_modes - Line: 58 - File: showthread.php(1621) : eval()'d code PHP 8.2.4 (FreeBSD)
File Line Function
/inc/class_error.php 153 errorHandler->error
/showthread.php(1621) : eval()'d code 58 errorHandler->error_callback
/showthread.php 1621 eval



 
Not a member yet? Why not Sign up today
Create an account  

Thread Rating:
  • 0 Vote(s) - 0 Average
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Среща РУСЕ - 28 юни 2008 събота

#31
Благодарим за снимките ,станали са много добре ,но най ми хареса снимката на която е Тони със знамето К Л О Н - Русе .
Браво \Big Grin/

П.С Това ще е повода следващата среща да се освети подобаващо знамето на клуб Русе ,стягайте се от сега Smile
Поискай и ще ти се даде Smile
Reply

#32
Благодарим за снимките ,станали са много добре ,но най ми хареса снимката на която е Тони със знамето К Л О Н - Русе .
Браво \Big Grin/

П.С Това ще е повода следващата среща да се освети подобаващо знамето на клуб Русе ,стягайте се от сега Smile
Поискай и ще ти се даде Smile
Reply

#33
Yo_plam Wrote:Благодарим за снимките ,станали са много добре ,но най ми хареса снимката на която е Тони със знамето К Л О Н - Русе .
Браво \Big Grin/

П.С Това ще е повода следващата среща да се освети подобаващо знамето на клуб Русе ,стягайте се от сега Smile

Не плаши кучето с кокал, а вземи се стегни ти и ела на срещите в град Русе Smile
Нали се сещаш, че до другата среща знамето ще е поръбено от шивач, ще си има дървена дръжка, ще се съхранява на хладно, тъмно, охранявано и сухо място и ще е готово за освещаване, както и ние за среща на другарите Smile
Айде до следващия път! Big Grin
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply

#34
Yo_plam Wrote:Благодарим за снимките ,станали са много добре ,но най ми хареса снимката на която е Тони със знамето К Л О Н - Русе .
Браво \Big Grin/

П.С Това ще е повода следващата среща да се освети подобаващо знамето на клуб Русе ,стягайте се от сега Smile

Не плаши кучето с кокал, а вземи се стегни ти и ела на срещите в град Русе Smile
Нали се сещаш, че до другата среща знамето ще е поръбено от шивач, ще си има дървена дръжка, ще се съхранява на хладно, тъмно, охранявано и сухо място и ще е готово за освещаване, както и ние за среща на другарите Smile
Айде до следващия път! Big Grin
Поздрави!
volvo for life
Волво В70 '98 2,0 10V
И не забравяйте, че всяко натискане на спирачката, Ви бърка директно в джоба. Карайте предвиждайки!
Reply



Forum Jump:


Users browsing this thread:
1 Guest(s)